Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Mit tegyek, ha úgy érzem utálnak az új munkahelyemet és nem fogadnak el?

Figyelt kérdés

Heten vagyunk egy irodában, nők, férfiak vegyesen. Ez a harmadik hónapom itt, és mindig úgy érzem, hogy nem látnak itt szívesen.

Szokásom az, ha belépek először úgy "köszönök", hogy kopp-kopp. Múltkor az egyik férfi kollégám szólt, hogy muszáj ezt?? Úgyis tudják, hogy megjöttem, mert a bejárati ajtótól hallják a cipőm kopogását... Nem értem mi a baj ezzel, és miért jobb az, ha valaki csak a bajsza alatt oda dörmög egy jó reggeltet. De oké, azóta nem csinálom ezt. Viszont azóta nem változott semmi, ugyanúgy lenézést érzek az irányukból felém, legutóbb a kajám miatt kaptam a megjegyzést. Zöldséges kuszkuszsalátát vittem, és beszólt ugyanez a kollégám, hogy ehhez most jó étvágyat kívánjon vagy sajnáljon? Lehet, hogy ő a pacalpörkölthöz meg a töltött káposztához van szokva, én viszont szeretem az ilyesféle ételeket is, nem hinném, hogy ez akkora probléma lenne. Én nem tettem megjegyzést senki ebédjére sem, soha.

Szóval érzem, hogy nem fogadtak el. Pedig én igyekeztem beszélgetéseket is kezdeményezni, és van is, hogy egész jól elbeszélgetünk, de aztán meg jönnek az ilyen hasonló megjegyzések, amitől úgy érzem, utálnak ott engem. A munkámat is lelkiismeretesen végzem, és az is igaz, ha kellett segítség, segítettek, és ezek ellenére mégis ez van. Nem tudom mit tehetnék, tudnátok valamit tanácsolni?

L/24



2017. okt. 21. 20:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Próbálj meg átlagosabb lenni.

Vigyél szendvicset, amiben felvágott van.

2017. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha ehhez a kipp-kopp köszöntéshez hasonló más megnyilvánulásod is van, akkor érthető, hogy kissé gügyének tartanak. Próbálj felnőttként viselkedni. Egyébként meg még nem kerültél olyan közel hozzájuk, hogy lazábban viselkedjenek veled, de hát ebben te is ludas vagy.
2017. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Döntsd el a megélhetésedhez vagy-és a céljaidhoz nélkülözhetetlen ez a hely . Ha igen akkor stratégiát váltasz , ha nem akkor vagy villámként kiosztod mindet és lelépsz vagy titokban keresel jobbat és ...
2017. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
Koppkopp.. Ez egy 60 éves idegesito néniként még rendben lenne :D sok mindenen kellene változtatnod :)
2017. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Na, hallottad a jó tanácsokat: hopp, egyéniséget eldobni, mint képzelsz magadról, fujj! Tessék szépen kussban beállni a többi birka közé! Mit renitenskedsz itt holmi kuszkuszokkal, amikor a jó magyar parizeres zsemlét hord a munkába! Phej!
2017. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
Ha szeretnéd jobbutra téritem a srácot 24f
2017. okt. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mert én szeretem az ilyen aranyos stilust es az eletembe hiánycikk ugyhogy teszek ajanlatot a gyereknek szivesen
2017. okt. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Irány külföld! Én is ilyesmi dolgok miatt húztam el Mo.-ról. Kinéztek, mert drágább fajta kaját ettem. Valamint melegnek tituláltak, mert nem osztottam meg velük a nőügyeimet. Egyik helyen be voltak rágva, mert megtudták, hogy kb. 500 Ft-tal több a havibérem. Egy idő után értelemszerűen betelt a pohár. Amióta kint élek, egyik munkahelyen sem tapasztaltam a fentieket.
2017. okt. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
De külföldön is van egy csomó magyar, és nincs rá garancia, hogy az ő munkahelyén nem lesznek. Akkor pedig ugyanott van.
2017. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9: Nem kell olyan munkahelyre menni, ahol zömében magyarok dolgoznak. Ha nem Angliába vagy Németbe megy, jó eséllyel nem ilyet fog találni. De ha vannak is magyarok, a külföldi lét, és a fizetés valahogy pozitívabb irányba viszi el a személyiségüket.
2017. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!