Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok segíteni az osztálytá...

Tudnátok segíteni az osztálytársammal kapcsolatban? Sürgős!

Figyelt kérdés
Segítségetek szeretnénk kérni az egyik barátommal. Mi egy Gimnáziumban tanulunk, és van egy osztálytársunk aki viszont elég nagydarab, de nem csak súlyban, hanem magasságban is. Nos, ezzel az a probléma, hogy órán nem látunk tőle semmit , mert nagyon nagy a háta és állandóan csak iceg-ficeg. Mind ez mellett amikor eszik fröcsög a szájából a kaja és folyamat csámcsog,de ez a legkevesebb probléma. Folyamatosan nyitva van a szája és rettentően büdös is és megjegyezném, hogy egy 19 éves lányról beszélünk, olyan 185 cm 98-100 kg. Már ez ügyben szóltunk az osztályfőnöknek, hogy tegyen valamit ellene, de nem tudunk semmit lépni,mert az osztályunk maximális létszámmal megy. Nem szeretnénk viszont megsérteni és valahogy normálisan szeretnénk vele közölni ezeket a dolgokat, ez ügyben szeretnénk segítségeteket kérni, hogy hogyan közöljük vele ezeket a dolgokat.
2017. okt. 26. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Szórjatok szét egy kis kaját a hátsó padokban. Esetleg rejtsetek el cukorkákat, csokit a hátsó padban, hátha odaszokik.
2017. okt. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon jó gondolat! :)
2017. okt. 26. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Vagy lehetne azt is, hogy megkéritek az első padban ülőt, hogy live-ozza a tanárt meg a táblát, és egy projektorral kivetítitek a lány hátára.
2017. okt. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üljetek az elso sorba
2017. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Apró célzások.


"Étteremben ebédeltem és tudod mi történt? A mellettem lévő asztalnál láttam a nő tüdejét, miközben evett. Hát nem undorító?"


"Jó volt ez a koncert, meg minden. Kár, hogy semmit se láttam, mert 2 méteres emberek álltak előttem"


"Láttad az új Nirveás illatosítót? Húúú, én tuti veszek egyet."


Csak úgy mellékesen. Ha van tető nélküli autója valakinek ( szülők, tanárok ) akkor egy autómosó. :D


#kultúra

2017. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!