Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok is szóba hozzák ezt a...

Nálatok is szóba hozzák ezt a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap sokat ittam. Óránként ki kellett mennem. Főnökasszony megkérdezte van e baj hogy ennyiszer kijárok. Mondom nincs. Tegnap megint elcsípett és felhozta mi a bajom? Kb 3szor mertem elmenni. Nem értem miért gond az hogy ki kell mennem pisilni?
2017. okt. 31. 05:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

A kezdődő cukorbetegség egyik tünete, hogy a beteg sokat iszik, mert folyton szomjas és emiatt sokat is pisil.

Lehet, hogy a főnököd tényleg aggódik érted.

2017. okt. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Gondnak nem gond, de tény hogy feltűnik az embereknek ha valaki folyton kijár. Egyszerűen azért, mert többféle betegség is állhat mögötte és ilyenkor kíváncsi az ember hogy valami bajod van vagy nincs.
2017. okt. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
41%

Hát, én egy figyelmes főnökből sem nézem ki, hogy ezt aggodalomból csinálja. (Pl. egy gondozott cukorbetegség nem sokat oszt vagy szoroz egy átlag, irodai munkahelyen azon kívül, hogy időre kell enni magaddal vitt cuccokat)

Ez egyszerűen bunkóság - HA beteg lennél, akkor sem lenne semmi köze hozzá, amíg el tudod látni a munkádat vagy nem kérsz TE segítséget.

2017. okt. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ember, egyszerűen feltűnő, hogy óránként a retyóra futsz. Nem vagyok főnök, e én is megkérdezném a kollégát, hogy minden oké-e, ha nincs jól, inkább menjen haza.

Nem kell ennyire felfújni, teljesen jó, ha azt mondod, hogy sok vizet iszol ma és gyakran kell tőle pisilned. Nyáron én is letoltam vagy 3 liter folyadékot, óránként kellett pisilnem

2017. okt. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a főnököd, talán valamennyire felelősséget érez aziránt, milyen állapotban dolgozol, ezért kérdezi. Simán mondd meg, hogy semmi, csak sokat ittam, és le van tudva.
2017. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%
Mondd, hogy sokat iszol. Normális, óránként kimész, kicsit mászkálsz, két percért mit pampog.
2017. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Én is sokszor járok wc-re, nincs semmi bajom ,egyszerűen csak sok vizet iszom. Nemrég lett új munkahelyem, és egy idő után az én főnököm is megkérdezte, hogy van esetleg valami bajom, hogy ennyiszer megyek? De látszott, hogy nem aggódásból kérdezte, hanem inkább számonkérően.

Én is úgy gondolom, hogy semmi köze hozzá, hadd menjen már az ember wc-re annyiszor, amennyiszer akar.

2017. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Két okból is szokott valaki sűrűn kimenni.

1. Hasmenés-hányás. Bemegy dolgozni, aztán végigfertőz mindenkit a munka hőse.

2. Korai terhesség. Ezt is szeretik tudni a munkahelyen.

A harmadik ok, hogy akkor is elmegy vele a munkaidő, ha csak öt percet vagy kint. De ilyenkor ez inkább tíz perc, mert nem futsz, tollászkodsz még a tükör előtt, meg iszol még egy pohárral, hogy újra ki tudj menni pisilni fél órán belül.

Öt alkalommal mész ki, az kb. egy óra mínusz. Ez alatt a többiek dolgoznak.

Hasonló elv miatt tilos dohányozni a legtöbb munkahelyen. Nem az egészséged féltik.

2017. okt. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

nem elkepzelhetetlen, de valoszinutlen hogy az egeszseged felti

inkabb kivancsi miert vagy folyton a wcn komikus


mikor en multinal dolgoztam en is ezt csinaltam utolso leirta miert ... 4x kimentem szuneten kivul az -40 perc munkaido

de annyian voltunk a nyitott legteru irodaban hogy ez senkinek nem tunt fel

2017. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
49%

Használj pelenkát, ha ennyire gyerek vagy még vagy orvoshoz el kellene látogatnod...


A másik meg, hogy bizonyára telefonnal indulsz pisilni és ez 30 percig tart minimum s a napi 90 perc pisilés már elég gáz...


Akarsz te dolgozni vagy pisilni egész nap vajon...

2017. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!