Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ebben a helyzetben mit tennétek?

Ebben a helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem az új helyemen. Aki betanít az első héten ittas volt. Ezért folyamatosan voltak hibák. Egyik nap részeg volt és kiakadt miért vagyok ennyire béna? Óriási balhé volt. Kiabált velem. Az ügyintéző férje egyébként, idős is. Utána egy hétig nem volt. Más tanitott és hibátlanul dolgoztam. Vissza jött. Megint hibák. Tegnap mikor eljöttem a többiek elmondása szerint ahogy kiléptem az épületből egyből szidni kezdett hogy bénázok. Kb 2 hete csinálja ezt a hátam mögött. Az ügyintéző is másképp beszél velem. Kezdő vagyok. Úgy érzem jól haladok és gyorsan tanulok mindezek ellenére. Szeretem is csinálni, a munkatársaimmal is jó lett a kapcsolatom. De már néha ki vannak az idegeim a másik ember miatt. Az ügyintéző a főnök rokona aki sosincs ott. Neki nem merek szólni nehogy elküldjenek.
2017. okt. 31. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor ezért meri ezt megcsinálni veled.Viszont ha nem szólsz,úgy megutálod az egészet,hogy önként mész majd el onnan.Egyenes beszéd híve vagyok,elmondanám a főnöknek ezt,amit leírtál,hangsúlyozva hogy szereted a helyet,a munkát,de ez így nem mehet.Ha korrekt,segíteni fog neked.Ha nem,és elküld,akkor még jobb ha az elején derült ki milyen szar hely ez.
2017. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!