Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan éreztétek volna...

Ti hogyan éreztétek volna magatokat ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem az új helyen. Még mindig tart a betanításom. Nem ismerek mindenkit annyira ott. Már az első naptól kezdve a többiek bejárkálnak hozzánk dumálni. Olyankor megáll a munka és 10-15 percig beszélgetnek és vihorásznak. Taponta többször. Én közben ott állok és értetlenül nézem őket. Mert ugye nekik kellene még feladatot adniuk. Ők meg mintha ott se lennék mindent kitárgyalnak. Nekem nagyon kellemetlenek ezek a helyzetek.
2017. máj. 15. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rákérdeznék hogy van e feladatuk nekem. Ha nagyon levegőnek néznek akkor nézd meg hogy ki másnak tudsz segíteni.
2017. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kitől? Csak mert ha ezt csinálják áll a munka és mindenki trécsel.
2017. máj. 15. 08:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Trécselj Te is, ismerkedj az új kollégákkal....
2017. máj. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azt hittem hogy ti egy külön helységbe vagytok és oda bejárkál a többi dolgozó. Ezért ajánlottam hogy menj ki és keress más akinek segítség kell. "Bejárkálnak hozzánk dumálni"


Akkor trécselj te is. 1es

2017. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen külön helyiségben. De nekem a többiek munkályához semmi közöm.
2017. máj. 15. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess velük te is.

Egyébként tényleg? MunkáLYához???

2017. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj ki és gyújts rá, vagy menj ki a mosdóba, vagy valami hasonló..
2019. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!