Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hívtak állásinterjúra e-meilbe...

Hívtak állásinterjúra e-meilben, amit én nem vettem észre, pár héttel később csak. Írtam válasz levelet, arra viszont nem válaszoltak 3-4 napja. Kérdés?

Figyelt kérdés
Viszont az állást még mindig hirdetik, frissítik. Menjek be személyesen, hogy ha még aktuális érdekelne a munka? Szerintetek ilyenkor mit tegyek? Munkahelyet tudom, hogy hol van és lenne több pozícióra is felvétel, viszont a telefonszámot nem tudom. Várni nem szeretnék tovább és véleményem szerint felvétel még biztosan van és nem véletlen hívtak be, csak furcsa, hogy még kedden vagy szerdán írtam e-mail címükre és azóta semmi.
2017. nov. 5. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Semmiképp ne menj be személyesen. Mindenki hülyének fog nézni. Írd be a google-be a munkahelyet és ki fogja köpni a telefonszámot is.


Ezzel együtt jobban jársz az email-ekkel.

2017. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már próbáltam.. de csak e-mail van feltüntetve elérhetőségként, de abból több is.. és szerintem mivel hirdették az állásokat, miért lenne hülyeség bemenni? Csak rákérdeznék, úgy is mondanák, hogy van-e felvétel vagy már nincs, ha meg van és mondom, hogy én küldtem nemrég e-mailt, akkor akár fel is vehetnek..
2017. nov. 5. 16:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy mit kell csinálj, akkor minek kérdezed meg?


Azért írtam, hogy hülyeség bemenni, mert a legtöbb cég (99%) nem úgy működik, hogy te csak úgy bemész az utcáról és foglalkoznak veled. Persze lehet, hogy amit kinéztél az pont az 1%-ba esik, ez mondjuk igaz.

2017. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Időpontra kellett volna mennem, azért mondtam, hívtak e-mailben. Ha meg hirdetnek, nem hinném, hogy betöltötték a pozíciókat. Ezért, ha elmegyek, mondom, hogy xy vagyok és, hogy aktuális-e még az interjú, akkor úgy is kiderül, hogy bocsi nem.. vagy most azonnal esetleg másnap vagy valamikor jöjjek vissza.
2017. nov. 5. 16:29
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak furcsának találom, hogy nem is írtak vissza.. lehet szabadságra mentek volna az illetékesek?!
2017. nov. 5. 16:30
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

létezik tudakozó, miért nem hívod fel és kérded meg a munkahely telefonszámát ?!


gondolom volt jelentkező rajtad kívül dögivel, nem fognak könyörögni, kalapolni neked seperc mert rájuk írtál újra, nekik pont úgy nem fontos mint-ahogyan neked sem volt az. küldesz egy állásra pályázatot és rá se nézel az e-mailjeidre heteken, hónapokon keresztül, ez már magában sok mindent elárul valakiről.

2017. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerinted tudtam mást tenni, mikor próbaidős voltam egy helyen és 12 óráztam a hét 5 napján? Jó, persze, meg kellett volna néznem, de szerintem két hét nem sok és ha még hirdetik az állást, akkor valószínűleg aktuális még. Nem gondoltam, hogy rögtön ugyanazon nap még felkeresnek. Csak lehet, hogy a héten szabin voltak vagy valami.
2017. nov. 5. 16:40
 8/13 anonim ***** válasza:

nézd meg neten a telefonszámot és hívd fel őket.


Ennyi.

2017. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én felhívnám őket telefonon.
2017. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Hatalmas tévedésben vagy. Két hét, de még két nap is számít. És igen, tudtál volna mit tenni: naponta egyszer megnézni azt az email fiókot, amit meg szoktál adni mikor egy munkára jelentkezel.
2017. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!