Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hívtak állásinterjúra e-meilbe...

Hívtak állásinterjúra e-meilben, amit én nem vettem észre, pár héttel később csak. Írtam válasz levelet, arra viszont nem válaszoltak 3-4 napja. Kérdés?

Figyelt kérdés
Viszont az állást még mindig hirdetik, frissítik. Menjek be személyesen, hogy ha még aktuális érdekelne a munka? Szerintetek ilyenkor mit tegyek? Munkahelyet tudom, hogy hol van és lenne több pozícióra is felvétel, viszont a telefonszámot nem tudom. Várni nem szeretnék tovább és véleményem szerint felvétel még biztosan van és nem véletlen hívtak be, csak furcsa, hogy még kedden vagy szerdán írtam e-mail címükre és azóta semmi.
2017. nov. 5. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

ma 16:40


Ja kicsikém, hát ez nem indok. Valaki 12 óra után még másodállást is vállal, meg családod lát el, mi ehhez képest leülni egy gép elé és megnézni az üzeneteket XD

2017. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Akármennyit dolgozol, az e-mailed nagyjából 2 perc megnézni. Nem mellesleg érdemes okostelefonon beállítani a levelezést, akkor azonnal látod ha jött valami és 2 cigi közt tudsz rá válaszolni is.


Amúgy benne van a pakliban a szabadság November 1. miatt. Nálunk is aki tehette az elment.

2017. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
68%
Lehetséges, hogy úgy voltak vele, hogy link és megbízhatatlan vagy, ilyen meg hát kell a fenének... majd a munkahelyeden is elfelejtesz megválaszolni e-maileket?
2017. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!