Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyeken hogy szoktak...

Munkahelyeken hogy szoktak karácsonyozni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mi irodában dolgozunk és feldíszítünk minden szobában egy szobanövényt karácsonyfa égőkkel karácsonyfa címén. Karácsony előtti nap kicsit átrendezünk egy nagyobb szobát ahol mindenki közösen meg tud ebédelni. Kaját mi vesszük, általában zsíroskenyér paprikával és hagymával. Ünnepekre bennmaradó ügyeletes kollégáknak összekészítünk egy ajándékcsomagot és az asztalukra tesszük.

Néha előkerül egy-két üveg házipálinka is de nagyobb atrocitások még sosem voltak.

2017. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Az szerintem nem feltétlenül kifogás hogy gyakornok vagy, ha jók a kollégák akkor simán 1-1 csokimikulást is értékelni fognak."


És mind a 40-nek, vagy csak a közvetleneknek? Mindegyikkel egy légtérben vagyok.

2017. nov. 7. 20:28
 13/14 anonim ***** válasza:

Azoknak, akikkel joban vagy!

Nalunk van ceges vacsora de ott nincs ajandekozas egymasnak, viszont mi csapatszinten is unnepelunk (12 emberes csapat + en, mint csop.vez.), egy kis termet lefoglalunk es visz mindenki finomsagot es udcsit. Tavaly huztunk egymas kozott, de en rajtuk kivul megajandekozom aprosaggal azokat akikkel kozel allunk egymshoz a reszlegbol (a reszleg pedig 45 emberbol all, a sajat csapatomon kivul kb. 5-6 embernek adok kulon)

2017. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a szépen.
2017. nov. 12. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!