Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha irigyek rám a...

Mit tegyek ha irigyek rám a munkatársaim?

Figyelt kérdés

Folyamatosan cseszegetnek ha valamit jól csinálok, hogy biztos benyaliztam magam a főnöknél, meg a pasi kolegák is nagyon jól eltudnak velem beszélgetni, egyből jön az hogy mit illegetem magam, meg stb.

Fő részben a nőkről van szó

Bele kötnek a ruhámba

A hajamba

A beszédstílusomba

Mindenbe csak amibe tudnak

És 10 perc sem telik el egyből a túl oldalon mondják tovább persze elferdítve

Nem tetszik nekik hogy a főnököm szeret engem, jó munkaerőnek tart

És minden nap megdicséri a hajam, stb

Miért csinálják ezt?

Semmi rosszat nem tettem ellenük

Ha beszélgetek pár szót egy két férfi kolégával egyből jön az hogy mit akarok én tőle családos ember meg ilyenek.

Nem értem miért bántja ez őket

Magánéletem nincs

Nem mesélek nagyon semmit bent

Tényleg csak néha néha kerül szóba az hogy hol voltam szabadnap alatt vagy stb hogy legyen azért téma

De mindenről kutakodnak

Pasim nincs , és ők kitalálták hogy nem is lesz soha mert analfabéta vagyok , meg ilyenek

És folyamatosan kavarják a sza*t

Alám tesznek a főnöknél( ami általába nem sikerül)

De már elegem van

Szeretem a munkám

A férfi munkatársakkal elvagyok, fizetés is Nagyon jó!!

Mit tegyek? Kérlek segítsetek mert már megőrülök!

19L



2017. nov. 5. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém. Amúgy van etikai kódex is minden jobb munkahelyen ahol ezek le vannak írva /másrészt jó sok idejük lehet ha veled foglalkoznak..../:( Miért nem beszélsz a főnökkel igaz gáz lenne utána..Amúgy sok helyen megy ez nálunk pl. széthúzás van, alsó szint vs. felső szint- húsz éve nincs nyugalom..:) ...én valahogy megszivatnám őket..

Konkrét ötletem nincs. De eltűrnöd sem kötelességed!

...

2017. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ilyen jól fizető állást nem találnék

Pedig gondolkoztam a munkahely váltáson.

Nem vagyok egy nagy szépség, kicsit molett is vagyok, még is folyamatosan engem utánoznak mindenbe

Vörösre festettem a hajam

2 napig piszkáltak vele hogy ringyós meg undorító, aztán 1 hét núlva 2 kolegina is vörös lett

Majmolnak álandóan

2017. nov. 5. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, az meg csak jó ha irigyek, mert ez azt jelenti hogy van mire irigykedniük.
2017. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van!! Biztos vagyok benne hogy értelmesebb vagy mint ők!! Az az igazság ha minden hülyeségre reagálnánk az egész élet erről szólna...
2017. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahol "csak" nők dolgoznak ott ez megy..állandóan azzal vannak elfoglalva, hogy a másik mit csinál miért kivel mikor hogy ?? rosszindulatú pletykás.Én is dolgoztam ilyen helyen,áhhh nagyon utáltam, ráadásul ott szinte, mindenki 40-50 körüli volt.
2017. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!