Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek kedvel a munkatárs...

Szerintetek kedvel a munkatársam vagy csak hízeleg?

Figyelt kérdés

Mindketten lányok vagyunk de ő néha olyanokat mond, hogy drága szívem, szívem, Fannikám, stb. Nem tudom eldönteni, hogy most kedvel engem vagy azért csinálja, hogy én azt higgyem, hogy ő kedvel. Mondjuk nem vagyunk olyan hű de jóban, hogy megbeszéljük a mindennapi életünket meg tanácsot kérjek ( max a munkával kapcsolatban). Ezért is nem értem miért mond olyanokat amiket írtam.


22/L


2017. nov. 9. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

kedves fanni, a nők így kommunikálnak, azt hiszik ez cukiság

igazából színjáték, ha őszinte lenne 2 nő egymással perceken belül összevernék egymást

2017. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
És hány éves ez a te kolleginád (?) mert ha 60 éves akkor elhiszem, hogy őszintén drága szívemezik, de valahogy egy huszonéves szájából ez olyan álszent.
2017. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Az is lehet amit az előzőek írtak vagy csak szimplán ilyen ember. Én is ismerek egy pár ilyen becézgetős embert.
2017. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
28 éves a kollegám.
2017. nov. 9. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Az 50 es korosztály vagyunk. Elég gyakran mondják nekem is : Babám.

Én se tudom eldönteni valóban tiszteletből szólít így, vagy épp az ellenkezője " utál ".

Vagy nem akarja kimondani a keresztnevem.

2017. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Vannak akik igy beszelnek. Egy kulfoldi holgy mondta allandoan nekem is hogy “my darling”. De mindjuk en 30 evesen mar nem csodalkozom ilyeneken. Mindenfele ember tipus van, van aki ilyen. En nem...
2017. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanilyen munkatársam van huszonéves kiadásban. Ő alapvetően kedves, csak "túltolja".
2017. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!