Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek meg tudhatnám...

Szerintetek meg tudhatnám valahogy a volt "munkatársam" nevét?

Figyelt kérdés
1 hete voltam egy diákmunkán, és ott megismerkedtem egy lánnyal, akivel sokáig beszélgettünk ( persze nem munkaidőben :D ) és nagyon szimpatikus lett, de sajnos már elfelejtettem a nevét. Szerintetek ha bemegyek a diákszövetkezet irodájába, ott esetleg megmutatnák a névsort, hogy kik voltak azon a munkán ( ez alapján biztosan felismerném a nevét ), vagy felejtős? Úgy értem hogy nem ütközne törvénybe ha esetleg megmutatnák? ( természetesen a többi személyes adata nem érdekelne, csak a neve hogy bejelölhessem Facebookon ).

2017. júl. 23. 03:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként már megőrülök hogy nem jut eszembe a neve. Aludni sem tudok. :D
2017. júl. 23. 03:33
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném h kiadják a nevét.
2017. júl. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A diákszövetkezetnél tuti nem adják ki a nevét. A legegyszerűbb, ha visszamész oda, ahol dolgoztál és ott kérdezed meg, hogy hátha valaki emlékszik a teljes nevére.
2017. júl. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy nagy áruházban voltunk éjszakai leltározáson, ott megkérdeztem tegnap, de azt mondták hogy a diákszövetkezethez menjek.
2017. júl. 23. 12:05
 5/10 A kérdező kommentje:
De mindegy, szerintem már felejtős. Megpróbálok túllépni rajta. :)
2017. júl. 23. 12:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs valaki, aki szintén ott dolgozott, és akit ismersz vagy legalább tudod a nevét? Őt kellene megkérdezni, hátha emlékszik a lányra a személyleírás alapján.


Vagy ha bátor vagy és bevállalós, Facebookra is kiírhatod, hogy keresed azt a lányt, írsz róla valami ismertetőt, és megkéred az embereket hogy aki felismeri (vagy ideálisan ő saját magát), az dobjon már neked egy üzenetet. :)

2017. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne agyalj rajta és majd egy váratlan pillanatban beugrik a neve :)

Vagy nem...

2017. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De, egyik ismerősömmel mentem, de őt másik osztályra osztották be, a csoportvezetője is más volt. :(
2017. júl. 23. 13:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem a szövetkezttel telefonon. Azt mondták hogy holnap menjek be, és megpróbálnak segíteni. :D
2017. júl. 24. 20:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd írd ki a helyes megfejtést ;)
2017. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!