Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkahely hogy meri...

Egy munkahely hogy meri megtenni azt hogy soha nem fizet időben? Itt sosincs külső ellenőrzés?

Figyelt kérdés

Hogy van az egy munkahelyen hogy 10-e a fizetési határnap, de soha senkinek nem fizet akkor hanemn csúszik mindig mindenkor napokat heteket akár...


én 6 éve vagyok itt a 6 év alatt még soha egyzer se kaptam meg a pénzen 10-ig. Soha. Se én se senki itt.


Az ilyen helyeken sosincs munkaügyi ellenőrzés?

És azért más is van itt bőven amit lehetne találni én pl szabis nyilvántartást se láttam még mióta itt vagyok.-


2017. nov. 15. 08:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hova mehetek panaszra? "


Munkaügyi bíróságra!

2017. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"Munkaügyi bíróságra!"


Ja.... és hova mehetek új állásért ha innen kirúgnak mert munkaügyi bíróságra mertem menni?

2017. nov. 15. 11:08
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Tipikus olyan cég, aki olyan életképtelen barmokat alkalmaz (mint amilyen te is vagy), akikkel bármit meg lehet tenni.
2017. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Ja.... és hova mehetek új állásért ha innen kirúgnak mert munkaügyi bíróságra mertem menni?"


Munkaügyi bíróságra!

2017. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"ipikus olyan cég, aki olyan életképtelen barmokat alkalmaz (mint amilyen te is vagy), akikkel bármit meg lehet tenni."


Így van. Nem ellenkezem. Aláírom.


Csak akkor ne mondjuk azt hogy ÉN ilyen meg olyan vagyok és ilyen ember a világon sincs.


Dehogynincs.

10ből 9-en épp ilyenek. Ld nálunk is.

Azt hiszed meg mer bárki szólalni itt?

Dehogy mer. fél hogy kivágják.

2017. nov. 15. 13:59
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

"Na ezek miatt szeretek ide járni. Az ilyen földrengető sehol másutt nem olvasható baromságok miatt..... "


Rendben. Ezek szerint pontosan tudod, hogy a törvény szerint mit tehet és mit nem a munkáltatód. Akkor miért is írtál ki kérdést, és egyáltalán mi is a kérdés pontosan akkor? Csak mert mi azt ne tudjuk neked megmondani, hogy a te főnököd mit hogy mer megtenni, meg hogy van-e munkahelyi ellenőrzés ott, ahol dolgozol. Inkább menj be a főnöködhöz, és tőle kérdezd meg ezeket. Vagy csak azt várod, hogy mindenki veled együtt szidja a munkahelyedet? Mert az meg nem egy megválaszolandó kérdés, tehát nem erre az oldalra való.

2017. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"Rendben. Ezek szerint pontosan tudod, hogy a törvény szerint mit tehet és mit nem a munkáltatód"


Te tényleg ilyen veszettnaiv vagy.....????


Hm?


szerinted nem tudja a főnök a jogszabályt....????


Tudja az. Csak szarik rá.

Tudja hogy úgyse tehet senki semmit mert mindenki félti az állását. Marha egyszerű a képlet mégse érti senki.


KUss van mert kell az állás.

Ennyi röviden.

2017. nov. 15. 14:43
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Te.most csak azért teszed fel a szokasos fiktiv kerdeseidet, higy mindenkit.kioktass? Minden kerdesednel ez van.... tudsz te mindent miert kerdezel? Provojalni nem szep dolog....
2017. nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Itt a kérdésed: "Egy munkahely hogy meri megtenni azt hogy soha nem fizet időben? Itt sosincs külső ellenőrzés?"


És itt megadtad a választ rá: "KUss van mert kell az állás."


Azért tehetik és teszik meg, mert ilyen hülyék a dolgozóik.

2017. nov. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem kell munkaszerződésben rögzíteni a munkabér kifizetésének a határidejét, azt a Munka Törvénykönyve szabályozza.


157. § (1) A munkabért a tárgyhónapot követő hónap tizedik napjáig ki kell fizetni.

(2) A kizárólag teljesítménybérrel díjazott munkavállaló esetében, ha a részére járó munkabér vagy annak része alapjául szolgáló eredmény csak egy hónapnál hosszabb idő múlva állapítható meg, a munkabért ennek megfelelő időpontban kell kifizetni. Az alapbér felének megfelelő összegű előleget - legalább havonta - fizetni kell.

2017. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!