Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkahely hogy meri...

Egy munkahely hogy meri megtenni azt hogy soha nem fizet időben? Itt sosincs külső ellenőrzés?

Figyelt kérdés

Hogy van az egy munkahelyen hogy 10-e a fizetési határnap, de soha senkinek nem fizet akkor hanemn csúszik mindig mindenkor napokat heteket akár...


én 6 éve vagyok itt a 6 év alatt még soha egyzer se kaptam meg a pénzen 10-ig. Soha. Se én se senki itt.


Az ilyen helyeken sosincs munkaügyi ellenőrzés?

És azért más is van itt bőven amit lehetne találni én pl szabis nyilvántartást se láttam még mióta itt vagyok.-


2017. nov. 15. 08:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó vagy esküszöm, ha egyszer lesz annyi időm leülök és megírom a munkahelyed elemzését, amit az ezredik hasonló kérdés után sem akarsz elveszíteni, "mert akkor mi lesz, hmm?". :D Ugyanaz a stílus minden egyes kérdésnél. Köcsög főnök, köcsög kollégák, minden törvényt megszeg, nem adja ki a szabit, nem fizet időben, nem is fizet eleget, pedig neked mennyi végzettséged van és sokkal jobbat érdemelnél, de tenni nem teszel azért, hogy jobb legyen, eszed ágában sincs váltani, mert "akkor mi lesz, hm?"... Annyira unalmas vagy kérdező komolyan mondom, hogy már miattad megéri idejárni. :D
2017. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!