Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket se kedveltek ennyire...

Titeket se kedveltek ennyire az új helyen?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyok ott. A főnökasszony 1-2 hétig rendes volt. Utána napi szinten csipkelődött, beszólogatott, mások előtt megalázott. Grimaszol, pofákat vág előttem ha vmi nem tetszik neki. Legutóbb reggel köszönni se köszönt. Utána mikor gyorsan ettem pár falatot munka közben( meg van engedve egyébként) mert éhes voltam nekem esett mit képzelek magamról csak eszek, állok es nem csinálok semmit. Más hibájáért velem kiabált és ehhez hasonlók. Máskor meg jópofizik. Szeretek ott dolgozni. De emiatt már gyomorideggel megyek be. Ideges leszek ha meglátom. Mit tegyek? Már rá se nézek, kerülöm.
2017. nov. 17. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. nov. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Természetesen nem normális, főleg ha igazad van s nem vagy olyan, aki megérdemli azt a bánás módot.

Sok ember megsavanyodik/elnyomásban él (valakik otthon is) és az ilyen rosz májú emberek a csendesebb embereken vagy alattuk álló embereken élik ki magukat.


Ez ellen lehetsz akármilyen kedves s jó ember az ilyen embert nem fogod tudni megváltani a saját szenvedésétől.

2 megoldás van: Tűrsz, ki ne rugjanak. Vagy tovább lépsz másik munkahelyre s az utolsó nap kimondod amit magadba folytottál/v csak elsétálsz mosolyogva integetve.


Egyre több az ilyen eset. A legszomorúbb az, hogy vezetői posztokat sokszor olyan emberek töltik be, akik nem tudják milyen a jó főnök.

Egy jó főnök nem csak elvárja a munkát s tiszteletet, hanem ezt ő is megteszi embertársai felé.

Nekem van egy példaképem s szeretnék olyan üzletvezető lenni, mint ő.


Arról nem is beszélve, ha szr is a munka, de rendesek az emberek egymással sokkal jobban teljesítenek, szívesebben mennek be nem pedig gyomor ideggel.

Csak ez sok helyen elfeledett tény.


Hosszú téma ez is, ha bele merül az ember. :)


Koromon ne lepődjenek meg, tudom fiatal vagyok, de szeretek ilyen témákkal is foglalkozni, figyelem az embereket s véleményeiket/érzéseiket.

Egy jó kis csapatot akarok 30éves koromra összehozni. :)


24/N

2017. nov. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Nah jól elírtam. Mindegy megértitek.

Késő van. ><"

2017. nov. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Mindenkivel azt teszik meg egy munkahelyen, amit enged.

A főnököd 1-2 hét alatt kiismert téged s kuka vagy.

Érted?

Ha te ezt hagyod az elején, nem beszéled meg azonnal, akkor mit vársz takóktól?

Te leszel a kuka az udvaron, amit lehet rugdosni következmény nélkül okkal vagy ok nélkül:D


Szólj vissza, hívd félre elbeszélgetni s kész.Tudod, ki a fene szenvedne, legyen már önbecsülésed.

2017. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!