Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Láttatok már olyat hogy...

Láttatok már olyat hogy értekezleten anyázás miatt valaki azonnal felmond?

Figyelt kérdés

Ti megéltetek már ilyet? Munkaértekezlet ahol beszámolót kell tartani a főnöknek és az egyik embernek a főnök nekiesik szóban, mindenbe beleköt majd előjönnek a durvábbak is (konkrétan vadbarom dilettáns állat és hasonlók röpködnek) szóval nagyon durva a helyzet a többiek meg ott ülnek és kénytelen kelletlen hallgatják majd egy szó szerinti anyázás után (főnöktől eredt) az illető alkalmazott azt mondja: na elég. veszi a táskát tollát és odamondja még felmondásom holnap reggel 8kor a hr-en lesz.

És elmegy. A főnök még izmozik ordibál hogy jöjjön visssza ennek még nincs vége-de látszik rajta hogy erre nem számított.

Annál is inkább mert ugye embert találni így azonnal hát...


Ti megéltetek már iylet melóhelyen?

És ez egy multi. Nem a sarki kupleráj hanem egy egész eu-ban jelenlevő távközlési multi és az illető alkalmazott se épp krumplipucoló (volt) ott.


2017. nov. 25. 14:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen fönököm én is léptem az idota azt nem érti hogy, más világot élünk tele lehetöségekel.Senki nem fog 1 béna multinál dolgozni ha ország bármelyik részén is dolgozhat meg külföldön is.
2017. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"l.Senki nem fog 1 béna multinál dolgozni"


Nana. Azért 10ből 9 ember kb az anyját eladná ha ide bejuthatna. Százával kapják az életrajzokat. Százával.

Vannak olyanok akik még csak másodévesek az egyetemen de már gyakornoki pozira pályáznak és minden vágyuk hogy ide bekerüljenek....

Kb 80% a valószínűsége hogy TE IS ennek a cégnek a szolgáltatását használod naponta.

2017. nov. 25. 17:48
 13/21 anonim ***** válasza:
Az lehet de regenek másik cégis van magyarországon nincsnek ilyen helyzetben a fönökök a sima munkásnak kint szálást is adnak mert igy is kevesebet fizet.Az egyetemröl érkezeteket meg ne vegyük komolyan ök csak most kezdik életet persze hogy, mindent elválalnak az elején a fiataloknak nincs válaztása mert nem támogatják csak a nyugdijast de amint lesz kocsija el is megy onnan .
2017. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy értekezleten, "sima" üzemben is. Mégcsak anyázás sem kellett, az is elég volt, hogy a főnök, üvöltözött a melóssal, az meg letette a munkát és felmondott.
2017. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem még fizetésemet is emelték volna miután jól kisztotam a fönököt nem érdekelt milyen cég ha a normálisan nem tudnak beszélni.Csak azért nem jelentik fel ökett mert senki nem szeret biroságra járni.
2017. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem vall túl magas intelligencia szintre eme megnyilvánulás. Azt gondolom egy vezető sem engedheti meg magának ezt embertársaival szemben, avagy nem tudom mit várt?

Én ilyet még nem éltem meg, szerencsére mi a cégen belül minden megbeszélés közben felmerült vitát és nézeteltérést tudunk tisztázni, még ha minimálisan sértetten is távozik az alulmaradt fél.

Valószínű én is úgy reagáltam volna, mint a fenti példában az ember, ugyanis mérnökként tudom, hogyha kisétálok az ajtón, holnapután besétálhatok egy másikon, tárt karokkal fognak várni és még lehet meg is becsülnek. :)

2017. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ja és még van képe sírni az iylennek hogy gyenge a csapat mindenki elmegy. mert hiába talál mást a helyére az a más kb félév mire teljes értékű munkaerő lesz.

Ha addig itt marad egyáltalán...

2017. nov. 25. 20:38
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyent én is csináltam. Főnök üvöltözött velem, ez nem jó, az nem jó, alkalmatlan bvagyok, így-úgy, hát fogtam magam, kimentem a megbeszélésről, a folyosói fénymásolóból kivettem egy üres papírt, két perc alatt megírtama felmondást, és letettem az asztalára. Volt döbbent csend. Nem bántam meg.
2017. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nálunk egy idegbeteg a főnökasszony. Nem anyáz meg ilyenek. Simán bejön és letámadja azt akihez éppen kedve van. Majd úgy sértegeti mint a sz.art ok nélkül. Velem ezt két héttel ezelőtt csinálta. Vissza kiabáltam neki hogy ebből már elegem van blabla . Azóta engem békén hagy. A nyuszik meg tűrik. Ma is az egyik kollégámat kb két óránként lekiabálta. Ő meg már azon volt hogy haza megy. Iszonyat bunkó és sötét tiszteletlen a főnökünk.
2017. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Mondjuk még csak tanulok, de szerintem nem maradnék. Attól is függ, hogy milyen szakmája van az embernek, mert van aki nem fog munkát találni egy évig, más szakmával meg már másnap állása van. Szerintem senkinek nem kellene eltűrnie az ilyet, de sajnos a szükség nagy úr.
2017. nov. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!