Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Láttatok már olyat hogy...

Láttatok már olyat hogy értekezleten anyázás miatt valaki azonnal felmond?

Figyelt kérdés

Ti megéltetek már ilyet? Munkaértekezlet ahol beszámolót kell tartani a főnöknek és az egyik embernek a főnök nekiesik szóban, mindenbe beleköt majd előjönnek a durvábbak is (konkrétan vadbarom dilettáns állat és hasonlók röpködnek) szóval nagyon durva a helyzet a többiek meg ott ülnek és kénytelen kelletlen hallgatják majd egy szó szerinti anyázás után (főnöktől eredt) az illető alkalmazott azt mondja: na elég. veszi a táskát tollát és odamondja még felmondásom holnap reggel 8kor a hr-en lesz.

És elmegy. A főnök még izmozik ordibál hogy jöjjön visssza ennek még nincs vége-de látszik rajta hogy erre nem számított.

Annál is inkább mert ugye embert találni így azonnal hát...


Ti megéltetek már iylet melóhelyen?

És ez egy multi. Nem a sarki kupleráj hanem egy egész eu-ban jelenlevő távközlési multi és az illető alkalmazott se épp krumplipucoló (volt) ott.


2017. nov. 25. 14:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szintén nagy távközlési multi:

Főnök rendszeresen irreális elvárások elé állított mindenkit, folyamatosan telefonon üvöltözött számonkérve, hogy miért nincs kész. Egyik délután, amikor egész nap nem volt időm enni sem a sok meló miatt, szintén felhívott. Közölte, hogy ami munkát végzek, az nulla, másnap menjek be hozzá, mert személyesen is le akar cseszni, és ezek után minden nap meló után be fogok neki számolni, hogy aznap mit csináltam. Másnap bementem éy felmondtam. Azutáni nap pedig egy másik kolléga :D

2018. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!