Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos ha ezek után inkább...

Jogos ha ezek után inkább kerülni fogom?

Figyelt kérdés
Az egyik munkatársammal nagyon jóban vagyunk vagyis voltunk. Ő jóval idősebb. Kedves, mindig segít, bolondozik. Múltkor fogadtunk, vittem neki sört. Másnap néha bunkón szólt hozzám. Elnéztem mert amúgy szörnyű tud lenni a természete néha, nagyon rossz az élete. Ma dolgoztunk utoljára. Volt megint vmi baja és egész nap úgy beszélt velem mint a kutyával. Nem egyszer bunkón is. Gondoltam rá előző nap, így adtam neki egy kis apróságot az ünnepek miatt. Utána eljöttem és úgy érzem ennyi volt, ezek után hello-szia lesz a munkatársi kapcsolat közöttünk. Úgy érzem egyáltalán nem tisztel. Nagyon sok mindent elnéztem neki, mert kedveltem. De úgy érzem pont most ünnepek előtt ezt màr nem tudom tolerálni. Kedvemet lehúzta teljesen, idegesen jöttem haza. Meg komolyan nem értem hogy lehet vki ennyire bunkó azzal aki kedves vele?
2017. dec. 22. 01:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a helyedben pont leszarnám hogy mit miért is tesz. Nekem is rosszul esne ha a helyedben lennék. Ezekután jobb esetben köszönni és ott le is tudva a téma.

Rendben hogy rossz napja van valakinek vagy esetleg ha gondja van sem kell ennyire bunkó lennie. Ne is foglalkozz vele ha valami gondja lesz utána közli és akkor legalább kiderül hogy veled van e a problémája vagy ez most mi is volt. Ha meg nem reagál semmit akkor ennyit is ér.

Egyébként karácsony előtt normális ez mostanában az emberek részéről? Főnökömnek ma mondtam hogy jan műtétem lesz addig sajnos nem tudok visszamenni dolgozni illetve utána kb. 6 hét a teljes gyógyulás. Febr jár le a munkaszerződés hát annyi volt a reakció hogy megoldódott a hosszabbítás kérdése. Erre számítottam tőle de egy alap emberi reakció hogy remélem jól vagy stb. Szóval így ünnepek előtt mindenki meghülyül?

2017. dec. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!