Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előre leszögezem, hogy sose...

Előre leszögezem, hogy sose voltam ennek a hive. Van egy kollégám aki reggeltől estig sérteget. Egy kiadós verésből tanulna?

Figyelt kérdés
2017. dec. 22. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha felnőtt emberek vagytok akkor nem és nem is fogja annyiban hagyni a dolgoz. Ha gyerekek vagytok akkor lehet megijed és egy darabig csendben marad, te neked meg legalább izgalmas lesz, hogy játszhatsz az állásoddal.
2017. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Biztos. Szólni nem próbáltál? :)
2017. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Emberfüggő. Én el tudok képzelni olyan helyzetet amikor már csak ez a megoldás, mert az adott személy csak ebből ért.
2017. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni, de nem tud viselkedni. Ezért gondolkodtam el azon, hogy nagyon megverem.
2017. dec. 22. 19:26
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami pszichés vagy egyéb idegrendszeri betegsége van ?
2017. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom. De ez nem jogosítja fel arra, hogy sértegessen. De ha agyonverem, akkor hátha észhez tér.
2017. dec. 22. 19:38
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
a fizikai erőszakkal beismered a kudarcodat, hogy verbálisan nem tudod visszatámadni, esetleg kényelmetlen helyzetbe hozni. Valszeg akárhogyan is intéznéd ezt az összeverést, kiderülne, és az csak a minimum lenne hogy kirúgnak. Nem hinném, hogy megéri
2017. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mivel sérteget? És ha azért teszi, mert nem tud viselkedni, akkor mást is sérteget. Akkor közösen kell kikérni magatoknak.
2017. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Néha már én is elgondolkoztam egy-két munkatársamnál hogy meló után egyszer megvárom és félholtra verem valami kemény, tompa tárggyal. Másból egyszerűen nem ért.
2017. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Van erőszak mentes megoldás is.

Egy kiadós verésből majd tanulhatsz, ha letöltöd az érte járó 1.5 évet.

2017. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!