Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Karácsonyi jutalmat csak a...

Karácsonyi jutalmat csak a céges karácsonyon adják oda aki nem megy az nem kap? Óvodásnak nézik az embert?

Figyelt kérdés

Dedó a köbön? Céges karácsony melyre annyi kedve van menni az átlagdolgozónak mint fogorvoshoz. Kb semmi.

de adnak karácsonyi jutalmat (pénz) azonban ezt csak és kizárólag a céges karácsonyon adják oda. Máskor nem. Aki nem megy el (mert nem kötelező... hhahaha) az NEM KAP!!


Kérem itt rend van! Itt nem lesz önálló döntés meg hasonlók. Mész vagy nem kapsz egy fillért se. Mert ez a lényeg hogy egy céges karácsonyon ott vagy-e. Nem az hogy egész évben jó/rossz melót végeztél. Az mindegy. De az hogy egy erőltetett kirakat cirkusz céges karácsonyon ott jópofizol-e... na az a lényeg.

Dedó a köbön?


Óvodásnak nézik az embert? MI értelme van így az egésznek ha csak azért megyek el mert pénzt kapok, és addig erőltetett színészkedett jópofizás megy. Majd megkaptam és ahogy átvettem 10 perc múlva részemről léptem. Meg mások is kb így vannak vele.


Ennek értelme? Valaki elmagyarázná?


2017. dec. 23. 09:19
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
89%

Én mindig elmegyek a céges karácsonyi partira és három dolgot teszek:


1. ügyelek rá, hogy minden fejes lásson, esetleg beszéljek velük 2 szót. Külön betanult bullshitjeim vannak, amivel 2 percig elvagyok, majd könnyen le tudom zárni a beszélgetést.


2. a legdrágább kajákat, piákat mind kipróbálom


3. alkalmas pillanatban kislisszolok és hazamegyek

2017. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
54%

Már rohadt unalmas a hisztid.

Meg basszus ha akarnál tudnál változtatni,de te csak hisztizel, jössz a kifogásokkal, hát akkor szenvedj.

2017. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

", hát akkor szenvedj.

"


Hát annál nagyobb szenvedés se érjen azért mint 30.000-ért egy órát vonaglani egy céges szaron.

De akkor is szánalmas piti cirkusz az egész.

Ha 30.000 adnak ha 3.000 ha 300.000-at. Mindegy szánalom köpedelem az egész.

2017. dec. 23. 15:06
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
15 éve ott vagy ennyi idö allat csak van pénzed hogy, ne menjél el ennyiért.Ha meg nincs akkor felkel mondani és keresni másikat.
2017. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!