Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pénteken kezdek az új munkahel...

Pénteken kezdek az új munkahelyen. Mire hogyan figyeljek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bővebben?
2018. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre a szemeddel és a füleddel. Kivéve ha valami felgyullad, mert akkor azt az orroddal is érezni fogod.


Egyébként mindent el fognak magyarázni, hogy mit hogyan csinálj..arra figyelj és ne töketlenkedj, adj bele mindent, hogy lássák benned legalább a tenni akarás halvány szikráját. Azt mondjuk leírhattad volna, hogy milyen munkahelyre jelentkeztél milyen beosztásban stb..

2018. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mire hogyan? Mindenre nagyon.
2018. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad céltáblának használni a menő manóktól (akár nő, akár hapsi az).

Add bele minden tudásodat, de ne kérkedj vele, mert céltáblává válsz.

Mértékkel vállalj feladatokat, mert a végén minden rád testálódik. A munkára-, kompetenciára vonatkozó -tól-ig határokat egyből fektessétek le.

Nem érdemes lekokkettálni senkivel sem. A munkahely az munkahely.

A legutolsó: Légy résen mindig!

2018. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik eleve nincs “celtabla” tudatuk. Azok sosem lesznek azok ;)
2018. jan. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmire itt nevetségesek az elvárások egy munka válaloval szemben.Az emberek meg mind sérültek 100-bol ha 10 normális.Azt értem ha vezetö vagyok nem rugok bele az alattam lévöbe ha nő vagyok nem prostizok.
2018. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!