Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Katasztrófavédelem milyen...

Katasztrófavédelem milyen indokok miatt szokta keresni a munkahelyén az embereket?

Figyelt kérdés

Ne röhögjetek, recepciós vagyok , és tavaly kerestek engem! És nem árulták el, hogy miért, mi több még bele se szóltak a telefonba, pedig ott kerestek személyesen.


Valami hülye tréfa, vagy mi állhat a háttérben?


2017. dec. 17. 17:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Lehet radioaktív vagy és világítasz a sötétben.
2017. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ne már! komolyan kérdeztem. És komoly válaszokat is várok!
2017. dec. 17. 17:19
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Valaki hülyéskedett veled
2017. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Miért szóltak volna bele a telefonba ha személyesen kerestek?
2017. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

4: személyesen kerestek a telefonkészüléken keresztül


3: nem értem, miért akart volna valaki ezzel poénkodni?

2017. dec. 17. 17:41
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha valamit akart volna töled tényleg a katasztrófavédelem, akkor odamennek személyesen, nem telefonálnak.


Mivel telefon volt, és nem szólt bele senki, ezért egyértelmü, hogy valaki szivatni akart téged. Hogy miért, azt csak ö tudja!

2017. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

de nem értem! valakinek miért jó ez, ha nincsenek ellenségeim, és nem mondta be a nevét a telefonba?


és ragaszkodott hozzá, hogy hallja a hangomat, és előtte még a munkatársammal is beszélt, aki megerősítette, hogy biztosan benn vagyok -e az épületben?

2017. dec. 17. 17:49
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
dolgoztam ott, semmi indok nincs rá, hogy magán embert a katved keressen. valaki szórakozott veled, vagy ilyen átverős pénzlehúzós hülyék voltak.
2017. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

érdekes.


Miért szórakozva velem bárki is ? Nem vagyok én azért annyira érdekes.


átverős pénzlehúzós hülye? Akkor kereshetjük azt a bizonyos összeget többen is, mivel évek óta csóró vagyok ( ráadásul ez nyílt titok is.)


De még mindig nem vágom? azon kívül, hogy jót röhög rajtam, mi értelme ennek? Hónapokkal korábban viszont találkoztam egy büntetett előéletű csávóval.... valamiért az volt az érzésem, hogy ő áll ennek a hátterében.... lehet, hogy mégis jóra tippelek, és igazam lesz az exkollégámnak? hogy egy szemét?

2017. dec. 17. 18:16
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Mit kattogsz egy telefonbetyáron ennyire? Nincs itt semmi látnivaló...
2017. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!