Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik idén kezdtek új munkahely...

Akik idén kezdtek új munkahelyen: hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Sokan kezdenek új évben új munkahelyen. Hozzátok szól a kérdésem. :)


Hogy telik az első munkahét? Milyen területen dolgoztok? Hogy tetszik a munka? Milyenek a kollégák? Az eddigi tapasztalataitok alapján ez a mostani jobb vagy rosszabb-e mint az előző munkahelyetek?


Meséljetek! :)


2018. jan. 4. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most kerültem be életem első főállású munkájába, mint pályakezdő szoftverfejlesztő. Meg kell hagyni, pozitívan csalódtam. A kollégáim nagyon segítőkészek, érdekesnek ígérkezik a rendszer, amin dolgozni fogok. Bár van sok technológia, amiről még nem is hallottam, szóval emiatt kicsit izgulok, de legalább lesz mit tanulni. Még nem ismerek mindenkit, kicsit elveszve értem még magam, de megteszek minden tőlem telhetőt, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz, például ma is velük mentem el ebédelni az egyik közeli étterembe. Sokkal nyugisabb, mint az egyetem :D
2018. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még nem tudom, nem rögtön az év első munkanapján kezdtem, kicsit később, mert váltok, de bizakodó vagyok, szakmai lehetőség, ami eddig nem volt, szóval ez most számomra nagy előrelépés, és ha bejön, akkor nem csak szakmailag, de anyagilag is jók a kilátások.
2018. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem annyira nem tetszik. Eddig 20 perc alatt bent voltam a munkahelyen, most 35 perc alatt érek be. Az előző munkahelyen számviteli területen dolgoztam, hasonló az új is, a kevés pénz miatt váltottam. Igaz, hogy amikor felmondtam próbáltak ott tartani, megadták volna a korábbi bruttó béremet nettóban, így az új munkahelyhez képest magasabb fizetést kínáltak, de az önérzetem azt súgta, hogyha egyszer felmondtam, és cska ezért ajánlanak extra magas fizetésemelést, enélkül képesek voltak nevetségesen alacsony bérért dolgoztatni, ilyen helyen nem szabad maradni. Azonban a társaság sokkal jobb volt, korombeli, 30 év körüliek, együtt lehetett velük dolgozni, senki nem látott rá a gépemre, a főnök nem járt a nyakamra, így mikor épp voltak szabad percek, akkor azt csináltam, amit akartam. Az új helyen a kollégák 40 felettiek (tehát nehezen értek velük szót, azt hiszik ők mindent jobban tudnak én meg kis fiatalként hallgassak, ha mondok valamit azt mondják hülyeség, pedig csak egy hete vagyok ott) a gépem az iroda közepén van, mindenki rálát, a főnök napi min. 5-ször jön be... Szóval már bánom, hogy nem fogadtam el a korábbi helyen a fizetésemelést, még ha felmondás is kellett ahhoz, hogy kapjak.
2018. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!