Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ebben az esetben mi a legjobb,...

Ebben az esetben mi a legjobb, amit tenni tudnék?

Figyelt kérdés

Nyár óta hostessként dolgozom, itt ismerkedtem meg egy sráccal. A lényeg, hogy egyszer a munkahelyen feküdtünk le (senki nem jött rá) és most kezd alakulni valami köztem és egy másik srác között.

A srác, akivel a munkahelyen ismerkedtem meg mondta, hogy ha össze merek vele jönni, akkor mindenkinek elmondja, hogy mit csináltunk és rám fogja fogni, hogy az én ötletem volt.


2018. jan. 16. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad zsarolni, azzal csak bátorítod.

Egyrészt valószínűleg nem fogja tudni bizonyítani. Másrészt valószínűleg senkit nem fog érdekelni a vergődése.

2018. jan. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Ha elkezdi majd a magáét mondani, nyomatékosítani, akkor mindenki úgy hiszi majd elutasítottad, és ezért próbál lejáratni téged.
2018. jan. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, mondani lehet bármit de bizonyítani nem tudja. Ha mégis akkor meg Te is visszavághatsz. Pl: életed legrosszabb két perce volt mert csak 10 centi és hamar lekókadt ezért szégyelheti magát.
2018. jan. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha látványosan leszarod a hisztikéjét, akkor valószínűleg nem fogja elmondani senkinek, mert látja majd rajtad, hogy nem érdekel, nem tud ezzel zsarolni.

Ha meg mégis, akkor te is mondd el mindenkinek, hogy kétperces volt és pöttömke.

2018. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: azért jutott eszedbe, hogy lefeküdnél vele, mert elsőre nem látszott, mire vállalkozol, ugyanis kitömi a gatyát, hogy nagyobbnak tűnjön.
2018. jan. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!