Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi a baj a férfi bérlôkkel?

Mi a baj a férfi bérlôkkel?

Figyelt kérdés

Nézegetem a különbözô Facebook csoportokat és weboldalakat és a kiadó lakások/szobák legalább 65%-a lány bérlôt/lakótársat kereshetünk.


Mi a gond a férfiakkal?



2017. aug. 14. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Részben rossz beidegződés, hogy rendetlenek, dáridóznak, tönkreteszik a lakást. Másrészt attól tartanak, hogy agresszivebbek, nehezebben lehet velük bánni.
2017. aug. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Lelakják a lakást többnyire. Se takarítás, se rendrakás, se mosogatás, se szemétlevitel, tisztelet a kivételnek. Persze van előnye is, nem szólnak bele mindenbe, lazábbak és hamar végeznek a fürdőben :) laktam srácokkal, kb. ezek voltak az előnyök-hátrányok.

Mindennel együtt nyugisabb volt, mint lányokkal.

Mivel a lányok alkalmazkodóbbak, jobban próbálnak megfelelni (nemám, csak azt hiszik), a többség szerint könnyebb velük.

2017. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

Ha ez megnyugtat téged, mi csak férfiaknak adjuk ki.:)

Kevesebb felhajtással járnak és alig vannak otthon.

Amelyik meg otthon van (informatikus) olyan mintha nem is lenne.

2017. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
ez pont olyan rossz beidegződés, mint a női tulajos autó :)
2017. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs velük gond, illetve nőkkel is lazán lehet. Előítélet.

Én laktam fiúkkal, lányokkal is, különbséget nem sikerült felfedeznem. Nyilván vannak rendetlen srácok és rendes lányok, de rendes fiúk és rendetlen lányok is s nem hinném, hogy olyan iszonyúan eltér az átlag, hogy magyarázza a fenti viselkedést.

2017. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Mert a férfiak sokkal kevesebbet költöznek.

Egy lány egy év múlva már új helyet akar, mert unja a régit, elege lett a lakótársaiból, lett pasija és menne oda, macskát akar, de azt ott nem lehet, mégis inkább anyuéknál lakna, stb.

Egy pasinál meg sokszor az van, hogy kivesz egy lakást, és akkor költözik el, mikor vesz sajátot, vagy ha megházasodott, de amúgy évekig elvan egy helyen.

2017. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs baj velük.
2017. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!