Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lefeküdtem a kolléganőm...

Lefeküdtem a kolléganőm férjével. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár hete új kolléganőm van, elég jóban voltunk eleinte, nemrég bejelölt a facebookon és ahogy visszajelöltem, akkor jött a sokk. Én ismerem az ő férjét és lefeküdtem vele. Kb 2 éve kavartam egy sráccal, nem volt komoly a dolog, egy buliban találkoztunk, utána még pár randink volt. Én független voltam, gondoltam biztos ő is az, bár mivel úgyse terveztünk közös jövőt, a családi állapotunk szóba se jött igazából. Később egy közös ismerőstől tudtam meg, hogy a pasi házas, addigra már vége volt a dolognak közöttünk.

Nem is gondoltam az esetre réges rég, aztán ilyen kellemetlen helyzetbe kerülök, főleg a munkahelyemen. Próbálom kerülni, de így is kínos az egész. Bele se akarok gondolni, hogy milyen jó lesz ha esetleg egyszer meglátogatja a kolléganőmet a férje a munkahelyén. Mit lehet ilyenkor csinálni? Volt már valaki ilyen helyzetben?



2018. jan. 25. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Hallgass. A férfi is azt fogja tenni. És máskor mielőtt aláfekszel valakinek, kérdezd meg, hogy nős-e, vagy van-e élettársa. Ártani nem fog...
2018. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Nekem nem bírná a lelki ismeretem hogy ne valljam be. Nem a te hibád hisz nem te csaltad meg a párodat/feleségedet. Valószínűleg nem te voltál az első és az utolsó a férfinak.
2018. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
2 éve volt, laza viszony, nem egy eget rengető szerelem. Azóta már lehetett neki vagy 20 hasonló. Felejtsd el, és viselkedj természetesen.
2018. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Én azért remélném hogy elmondják nekem hogyha a férjem csalna hiába fájna.
2018. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem akarok bekavarni nekik, nem az én dolgom, alig ismerem őket. Igyekszem innentől fogva távol maradni a csajtól, mert ha igazán jóba lennénk, akkor valószínű az én lelkiismeretem se bírná, hogy ne mondjam el.


Egyébként tudom hogy nem túl biztató a történet, de nem szokásom fűvel fával lefeküdni. Épp egy szakításon tettem túl magam akkoriban, és a pasi nagyon-nagyon sármos volt. Nem vagyok én se büszke erre a pillanatomra, de ami megtörtént, az megtörtént.

2018. jan. 25. 19:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

“Igyekszem innentől fogva távol maradni a csajtól, mert ha igazán jóba lennénk, akkor valószínű az én lelkiismeretem se bírná, hogy ne mondjam el.’


A férj meg letagadná. Bizonyítékod nincs, nem hiszem, hogy egy évekkel ezelőtti görbe estét úgy vissza tudnál idézni... a kolléganő nem hinne neked, elterjedne rólad a munkahelyen, hogy (random jelzők) vagy... kinek lenne ez jó?

2018. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kollganőd férjével feküdtél le, hanem egy ismeretlennel, akiről azt sem tudtad, hogy nős. Kicsi a világ... :)
2018. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Semmit . Aki arra biztat hogy nyíltan áruld el magad a múlt miatt az idióta . Elmúlt , ennyi . Akkor sem tennék semmit ha tudtál volna arról hogy családos . Max ha annyira zavart volna akkor keresni kellett volna egy új melót és cső ...
2018. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Kívánom hogy ne tapasztald meg azt hogy megcsalnak. Bár nekem nem a férjem volt hanem csak egy pár hónapos szerelem de szinte nyílt titok volt a baráti körömben hogy egyszerre több nővel van együtt.
2018. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!