Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez pofátlanság?

Szerintetek ez pofátlanság?

Figyelt kérdés
Nos,elmentem 1 munkahelyre,aminek már lassan 1 hónapja.Viszont sajnos nem tetszik maga a fizetés ezért fel szeretnék mondani.A gond csak ott van,hogy a főnököm,a kollégáim és a csoportvezetőm stb.. nagyon dicsérik a munkámat és majdnem mindennap hálát adnak azért,hogy engem kaptak meg beosztottnak.Emellet a kollégáimmal is nagyon jó kapcsolatokat alapítottam ki.Szerintetek szégyen lenne eljönnöm onnan 1 hónap után,ha én rám itt több évre számítanak?

2018. jan. 29. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pénzért dolgozik mindenki. Kinek mennyi kell annyiért.
2018. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a pénz a gond, kérj emelést. Ha tényleg olyan elégedettek, vagy adnak, vagy elmész. Pénzért dolgozol, erről szól a munkahely. Ha máshol többet kapnál nyilván azt választod. De nem értem, talán nem beszéltétek meg és nem lett munkaszerződésben rögzítve a béred? Mert ha igen, akkor nem tudom min lepődtél meg. Vagy hogy miért fogadtad el, ha kevésnek találtad?
2018. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha úgy érzed, menned kell, akkor menjél,de ha jól érzed magad, minek? Én asszem, hálát adnék azért , hogyha ilyen helyet találtam volna dolgozni.
2018. jan. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mondhatok hogy 4 évvel ezelőtt kerültem egy nagy multihoz, bár sok volt a munka és pörgős gépkezelőként közel sem arra számítottam, egyik héten elejét vettem a dolgoknak és szóltam a csoportvezetőnek hogy a felmondási idő alatt még maradok utána elmegyek mert kevés az az órabér ami jelenleg van.

Következő napon maga az osztályvezető keresett meg hogy üljünk le beszélgetni hátha megtudunk egyezni meghallgatta az én elképzelésem, utána Ő ajánlott egy összeget, akkor bruttó 563-al dolgoztam és az én általam mondott összeg 930-volt, ezt kifogásolta több mondattal körülírva kedvetlenül 710ft-ot ajánlott, úgy álltam fel az asztaltól hogy közöltem vele biztos lesz aki örülni fog ennek az összegnek, sok szerencsét.


Hozzáteszem nem sokkal után 800 forint feletti összegért alkalmaztak kis cégnél, szóval ennyit a multikról és az ott lévőkről.

Ne szégyellj lépni mert pénzből él mindenki és nagyon nem mindegy hogy Te hazaviszel 120at, aki meg fene tudja milyen végzettséggel ott ül felettetek, nettó 800-at is hazavisz, neki mindegy az a pár forint.

2018. jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenkepp mondd meg ezt a fonoknek. Mondd meg ,h mennyit akarsz. De tobbet mondj,h ha "alkudik " belole,akkor elerje az igenyed.


Mi a veszteni valod?? Semmi!


A penzert dolgozok en is.


N/34

2018. jan. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha zsebedben egy jobb ajánlat, nem pofátlanság elmenni. Hiszen pénzből élsz. Fontos a megbecsülés is, de abból nem lesz

a villanyszámla kifizetve. Pendítsd meg a főnöködnek, hogy kaptál jobb ajánlatot. Ha tényleg annyira fontos vagy, akkor tárgyalnak veled, de ha nem, míg próbaidőn vagy akár másnaptól elmehetsz.

2018. jan. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem járt le a próbaidő, akkor semmi extra. megmondod, hogy nem erre számítottál. Nem sok esély van rá, hogy 1 hónap után emelnének bért vagy bármi.
2018. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kérsz emelést, akkor derül ki hogy mennyire tartják nagyra a munkádat. Ha kapsz, az jó, ha nem, akkor kb duma volt a dolog hogy megpuszilgassák a lelked.
2018. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!