Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az pofátlanság...

Szerintetek az pofátlanság lenne tőlem ha egy cégtől interjún való megjelenésért pénzt kérnék? Többit alább.

Figyelt kérdés
Azért ez nem ilyen egyszerű. Mondjuk jelentkezem X céghez profession.hu-n keresztül. Ok. Felhívnak menjek be péntek 10:00-re. Mondom Ok. És akkor elmondanám a telefonba hogy az interjú végén adjanak nekem mondjuk 10.000 Ft-ot mert ugye nekem az fáradság oda elmennem, megszomjazom, innék valamit, kell ugye buszbérlet, azt is meg kellett venni, stb. Ehhez mondjuk hozzá tartozik hogy ha elmegy az ember nem is biztos felveszik, sok cég eltűnik mint a kámfor, stb. Vélemények?
2017. aug. 14. 20:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Álomvilágban élsz, az a véleményem.
2017. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Ez megérdemli a nap poénja díjat. Ügyes voltál. :) :)
2017. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy pofátlanság. Akár ez is lehetne a te szakmád, hogy körbeturnézod az országot és a kis kizsarolt pénzből eltartod magad, nem?


Amúgy utólag és egyeztetés nélkül ilyen követelni teljesen abszurd, el is hajtanak a fenébe. Ha előre próbálkozol vele akkor megköszönik hogy akkor ne is menj.

2017. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%
Ecsém, melyik pizsomádban álmodtad ezt? Ilyen a mesében sincs😂
2017. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%
Háháhá XDDDDDDDDD
2017. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
38%

valószínűleg az ilyen emberek miatt mégkevésbé gondolkoznának a cégek azon, hogy bármiféle más városbéli emberrel foglalkozzanak-e egyáltalán.


persze, ha olyan az állás, hogy elég magas a követelmény, és úgy gondolod, hogy te ezeket teljesítenéd magabiztosan, ám nekik szimplán nem vagy szimpatikus, akkor próbálkozni lehet.

2017. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
71%

Nagy poén. XD

Ha cégvezető lennék, ilyet mondanál telefonba, mondanám, hogy akkor maradhatsz otthon tovább álmodni. ;)

2017. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
90%
Senki nem tart revolvert a fejedhez, hogy megjelenj. 😁 Különben sem vagy a munkavállalójuk, hogy kiküldetést elszámoltathass. 😂
2017. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

"Senki nem tart revolvert a fejedhez, hogy megjelenj."


Várjál már.


És felhív engem XY ember X cégtől hogy akkor gyere be 10 órára, azt utazom 1 órát.


Ez nekem nem fáradság hallod e?


Vagy mondjam neki hogy akkor félúton beszéljünk hogy nekem is jó legyen, akkor inkább ez?

2017. aug. 14. 20:29
 10/36 Captain Logic ***** válasza:
86%
Nem a cég van érted, te vagy a cégért. Ha neked ilyen kívánságaid vannak, hagynak a francba, jön majd olyan (amúgy normális, átlagos ember), aki feltétel nélkül bemegy..
2017. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!