Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki hátizsákkal jár be...

Ha valaki hátizsákkal jár be dolgozni az jelentheti azt hogy az illető ilyen "munkahelyről munkahelyre vándorló" ember? Többit alább.

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy ti pl. szoktatok e kritikus szemmel tekinteni arra az emberre, aki hátizsákkal jár be dolgozni. Mert pl. ez jelentheti azt hogy az illető egyszer felkapja a hátizsákot és lelép, nem veszi komolyan a munkahely sorsát, hiszen ő is tudja hogy néha lépni kell, pl. van egy munkahely és ott van valami gikszer és akkor menni kell a következő helyre, stb. Vélemények?
2018. febr. 4. 16:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Három okból járok hátizsákkal:

1) Az enyém kényelmes és aranyos is egyben.

2) Abban hordom a pluszpulcsit nyáron, mikor tudom, hogy benn menni fog a légkondi

3) Abban van az ebédem reggel, aztán este, ha bevásárolok munka után, nem kell egy kényelmetlen szatyrot húznom az utcán, a hátizsákban minden elfér.

2018. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Svájcban élek, a nők 90%-a IS hátizskkal közlekedik, mert ezerszer egyszerűbb.


Csak bedobálod, amit kell (ital, ennivaló, füzet esetleg, munkacipő - télen -...) és mehetsz is.

Sokkal kényelmesebb, csomó minden elfér benne, és a hátadat sem cs.szi szét, mint a "kistáskák".


Én is azzal járok, a kedvesem is, csomó kolléganő... pedig irodisták vagyunk, kiskosztüm, stb.


28n

2018. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én a főiskolára kapott hátizsákommal járok be dolgozni. Talán azért, mert egyrészt vissza vágyom oda, másrészt, mert több minden belefér. Kaja, innivaló, telefonok, pénztárca, evőeszköz, sapka, kesztyű, rágó, vitamin, béres csepp, kézkrém, szájzsír, zsebkendő, kocsikulcs, pendrive, stb..
2018. febr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem hátizsákom van szintén,mint soknak.Jelenlegi melóhelyen májusban leszek 1 éve, előző kb másfél év volt, csak vissza jöttem a jelenlegi helyre, mert jobb itt.
2018. márc. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!