Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Határozott már valaki úgy,...

Határozott már valaki úgy, hogy remete lesz az illető? Kifejtem.

Figyelt kérdés

Falusi vagyok, és úgy határoztam, hogy leszarom az egész világot. - Mert kiábrándultam belőle.

Elköltözni nem tudok.


Csak a legszükségesebb kapcsolatom lesz meg a kapun túlról. Pl munka, tanulás (levelező), és bevásárlás.


De ez a remeteség nem olyan remeteség lenne, hogy nekiállok gazdálkodni, hanem képzem magam, tanulok, és persze alkotok.


Valaki hasonlót csinál, vagy dédelget?

22F



2018. jan. 14. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
és hol laksz a barlangban? a munkahelyhez lakcím kell nem írhatod a lakcímedbe hogy "barlang".
2018. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem is leszel remete, csak otthonülő. Rengeteg iklyen ember van. Nekem munka, tanulás és bevásárlás sincs (illetve ez utóbbi van, de nem minden hónapban), alig látok embert a páromon kívül, szuper. De én még társas lény vagyok s elég távol a remeteségtől, bár néha azért felmutatok némi hasonlóságot.


Nyilván sok alkotó is remetébb nálad...

2018. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
84%

Úgy már én is éreztem, hogy köszönöm, nem kérek a világból, és hogy szívesen élnék egy elhagyatott helyen egyedül.

Aztán rájöttem, hogy a magányba belebolondulnék.

Valamint szerettem volna majd gyermeket is, az meg ugye nem megy egyedül. :)

Szóval csak hagytam, hogy vezessen az élet, találkoztam valakivel, most már családom is van.

Szerintem veled is így lesz. Ha jön az igazi, akkor máshogy látod majd.

2018. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

"Szóval csak hagytam, hogy vezessen az élet, találkoztam valakivel, most már családom is van.

Szerintem veled is így lesz. Ha jön az igazi, akkor máshogy látod majd."



Nem mindenki olyan kapcsolatfüggő, mint te!

2018. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
76%

A kapcsolatfüggő szóban benne van a jelentése, szerintem nem olyan nehéz értelmezni.


Ha valaki életébe betoppan valaki, és onnantól együtt élnek, az pont nem azt jelenti.


De köszi a választ. :)

2018. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem remeteség, hanem csak minimalista otthonülő életvitel. És egyébként sokan élnek így.
2018. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100 éve ezt tervezem, ami részben meg is valósult már. Család, ismerős nuku, munka, tanfolyam van. Legszívesebben egy lakatlan szigeten élnék, vagy egy puszta közepén.
2018. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tervben van...egy toscanai villába akarok behúzódni :)
2018. jan. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót tervezek már régóta. Szeretnék minél távolabb kerülni az emberektől.
2018. jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez fantasztikus dolog.


A vidékfejlesztésben nagyon hiányzik az olyan ember, aki akárcsak a saját portája iránt elkötelezett. Szóval a remeteségedet, alkotásaidat felhasználhatnád a környezeted felvirágoztatására 😊

2018. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!