Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tartós munkanélküliek! Ti...

Tartós munkanélküliek! Ti féltek a holnaptól?

Figyelt kérdés

Hogy elfogy a tartalék?

Vagy épp félelem a hajléktalanságtól?



2016. jún. 19. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
nem.
2016. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

* a tartalék nem fogy el, mivel az hogy munkanélküli vagyok.. vagyis nincs bejelentett munkám még nem jelenti azt, hogy itthon ülök és malmozom. Igen is lehet pénzhez jutni, csak meg kell találni a módját. Rengeteg ember van, akinek van olyan problémája, amiért fizetne is.. és itt nem kell nagy dolgokra gondolni. Egy öregembernek pl a függöny leszedése is nehézkes..


szóval munka az van.. az meg, hogy nem bejelentett kit érdekel??? így legalább nincs főnök, meg korán kelés, zötykölődés kora reggel a zsúfolt buszokon.

2016. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A bizonytalanságtól félek. Hajléktalan nem leszek, e az így is nagyon rossz néha.

Mondjuk én még "csak' egy hónapja vagyok így, de már ez is hosszúnak tűnik, főleg albérlettel... :(

2016. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A holnaputántól..
2016. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én jelenleg nem vagyok munkanélküli, de még így is félek, hogy mi lesz a jövőben, mert nagyon kevés a fizetésem, és egyedül nem lennék képes megélni belőle, ha a szüleim nem támogatnának. Ha a szüleimmel valami történik, akkor mehetek a híd alá lakni, hiába van munkám, mert a havi fizum nem elég a rezsire meg kajára is, úgyhogy ki fognak lakoltatni. :( Jobban fizető munkahelyet meg nem találok, hiába is keresek, úgyhogy folyamatos létbizonytalanságban élek.
2016. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!