Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem értem a kolléganőmet,...

Nem értem a kolléganőmet, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy közvetlen kolléganőm, akivel beszélgetünk, mindig magyaráz nekem valamit, ami vele történt, ha kell segít. Néha még ejtünk pár szót más kollégákról is. Megbeszéljük a fizetésünket. Azt gondolnám, jóban vagyunk, de mikor indulnánk haza, ahol kb 15 percig együtt utazunk, vagy matat, hogy én induljak már el, vagy ha már kabát is van rajta, gyorsan elsiet. Nem értem. Miért nem akar velem jönni? Most akkor mi van?

2018. febr. 10. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vmit takargatni akar. Lehet h jön érte vki, szégyelli a kocsiját, nem büszke arra a helyre ahol lakik, nem akar elvinni, vagy nem akarja hogy te vidd el őt. Ezer dolog lehet. Lehet az is hogy csak egyszerűen egyedül akar lenni, és ki akarja szellőztetni a fejet, zenét akar hallgatni. Lehet hogy csak munkahelyi barát vagy, és civil életben semmi szüksége rád.

(Bocsi, nem szeretnélek megsérteni!!!)

Szóval tényleg rengeteg oka lehet, de szerintem kérdezz rá, és majd megválaszolja ő.

2018. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feszegesd ezt. Talán valami olyan dolga van, amit nem akar veled megosztani. Szerintem inkább vedd le ezt a súlyt róla és ne akarj vele együtt elindulna, hanem te is intézd úgy, hogy kicsit külön induljatok.
2018. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Munka után én is ilyen vagyok. Bent szívesen elbeszélgetek bárkivel, de onnantól, hogy kilépek a munkahely ajtaján, szeretek egyedül lenni kicsit, amíg hazaérek. Ilyenkor "pihenek rá" fejben a nyelvórámra, a tanulásra, az itthoni teendőkre stb; kiszellőztetem a fejem, zenét hallgatok. Igaz, itthon is tudom ezeket csinálni, de itthon ugye itt a párom, ezért mégis kicsit másabb. :-)
2018. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van egy másik kolléganőnk, akinek ha időnként arrafelé van dolga, amerre ő is megy, rögtön megvárja. Egy kupacban ülünk.
2018. febr. 10. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Ő egy "kétkulacsos".
2018. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!