Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg gáz munkahelyen...

Tényleg gáz munkahelyen szendvicset enni ebédre?

Figyelt kérdés

A kollégák akik rendelik a kaját ezen röhögnek.


21/F



2018. febr. 19. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

#9:

Nem mindenki tud és/vagy szeret főzni.

Vagy egyszerűen munka után más dolga van, nem tud nekiállni este 7-kor még főzőcskézni másnapra.

Vagy egyszerűen csak jobban szereti a hideg kaját, mint a meleget.


Amúgy meg vicces, hogy a hamburgert hozod fel a szendvics alternatívájaként.

Azért remélem tisztában vagy vele, hogy a hamburger AZ ÖNMAGÁBAN IS EGY SZENDVICS!!! XD

2018. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%

11#


A hamburger kvázi egy szendvics, viszont egészen más, mint a másnapos zsemléből vagy kenyérszeletekből készített szendvics, mint amit munkába visz a kérdező.


A másik, a hamburger akkor is egy meleg étel, továbbá friss.


Mondjuk rám meg azért néznek ufóként, mert utálom ha egy egyszer már elkészített, megsült/megfőzött ételt a mikróban újra megmelegítenek,még a hideg is kiráz tőle.

2018. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

12#

A hamburger friss? Na ez az év poénja. A hús és a zsemle is fagyasztott, az étteremben csak felmelegítik és egy kicsit megpirítják. A "retro burger" meg a legtöbb helyen előre össze van rakva, a kajáldában csak bedobják a mikróba és megmelegítik.

Amúgymeg, ha választanom kéne, hogy mindig mekis burgert, vagy egy jó kis otthon készített szalonnás, sülthúsos, rántotthusos szendvics et egyek, akkor biztos hogy az utóbbit választanám. Hamburgeren élni egy hosszan elnyújtott öngyilkosság.

2018. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsen vele semmi gáz. Én is szoktam néha szendvicset/melegszendvicset vinni magammal, bár inkább csak “vészhelyzetben”, ha nincsen más. Én a szenyókat inkább frissen szeretem, valamilyen szendvicskrémmel vagy krémsajttal, majonézzel, hideg zöldsègekkel, ropogós kenyérrel....ha reggel dobom össze, akkor délre azért már nem az igazi és az ilyenek, hogy pl. paradicsom, majonéz stb. szét is áztatják (a full száraz szendvicseket meg nem igazán szeretem), megmelegszik vagy éppen kihül, össze van nyomorgatva a szendvics, úgyhogy úgy már annyira nem guszta. Akkor már inkább veszek valami péksüteményt pl. pogácsa, sajtos rúd stb. Ugyanakkor általában itthonról viszek magammal főtt ételt, amit ott megmelegítek vagy rendelek ebédet, pizzát vagy, ha van rá időm akkor beülök valahová (van hogy csak valami gyorskaját eszek, ha ahhoz van kedvem pl. hamburger, gyros, de általában menüzök). Igazából ez a legjobb megoldás, mert az legalább rendes, friss főtt étel és azért nem is tartom olyan drágának, főleg, hogy nem napi szinten eszek éttermi kaját. Szóval, szerintem abszolút nem gáz, csak maximum furcsa lehet egyeseknek, mert ők nem ahhoz vannak szokva pl. én sem tudnék állandóan szendvicset ebédelni.
2018. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan, ez a "meleget ebédre" mánia. Már a hambi is "főttétel", beszarok. Csak a hómérséklet számít.


Mert olyan rossz egy tk rozskenyeret megtömni csirkemell/pulykamell szeletekkel, salival, paradicsommal, tojással, sajttal.

2018. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is inkább szendvicset eszem ebédre, mert amúgy is fogyni szeretnék és nem akarok én sem mindennap 1500
2018. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ft-ot fizetni az ebédre
2018. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!