Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Napi 4 szelet tk. Kenyér sok,...

Napi 4 szelet tk. Kenyér sok, ha a nap többi része így néz ki? Munkahelyen csak szendvicset tudok enni.

Figyelt kérdés

Reggeli: Tejeskávé mindig, és 2 Tojás bármilyen formában elkészítve zöldséggel...Vagy csirkemellsonka zöldséggel...Vagy sajt zöldséggel.

Munkahelyi étkezés: 4 szelet teljes kiőrlésű szendvicskenyér, 2 szendvicsnek elkészítve, margarin, csirkemellsonka, vékony szelet sajt, és benne valamilyen zöldség (paradicsomkarika, paprika, uborka, salátalevél, és egy pár pötty piros arany hogy legyen valami íze.

Ebéd: Valamilyen hús, párolt zöldséggel, néha szósszal leöntve, pl: paradicsomszósz, natúr joghurtba kevert fűszerkeverék. Grammokat nem mérek, a módszerem hogy kisméretű lapos tányérból eszek, amennyi ráfér, többször nem szedek.

Vacsora: Ugyanaz mint a reggeli, vagy 200 gramm túró sósra, vagy édesre elkészítve (édesítőszerrel), néha gyümölcsök. Mindig este kívánom az édes ízeket, délelőtt nem bírom magamba erőltetni sem. Nagy baj ez a kenyérmennyiség? Helyettesíteni nem tudom, mert olyanok a körülmények a munkahelyen, de igazán nem is akarom mindenáron, egy életen át (számomra) tartható változást szeretnék, nem 2 hónapnyi fogyókúrát. Ha nagyon sok akkor inkább a nap többi étkezését szeretném megváltoztatni, lecsökkenteni kalóriában, szénhidrátban, erre várok ötleteket. Vagy maradhat? 163cm/80kg vagyok 25 éves nő.


2017. jan. 15. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Pirítsd meg! Úgy fehérkenyeret is ehetsz! Nem hízlal!
2017. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficitben s főleg ekkora feleslegnél fogyhatsz kenyérrel is, ha nem akarod feladni. Én kihagynám a kenyeret, nincs munkahely, ahol muszáj azt enni, de eléggé megindokoltad, hogy miért ragaszkodsz hozzá s tiszteletben tartom a döntésedet. Mivel tk kenyér, jobb esélyeid vannak a jóllakásra, mint fehérrel s a lassú felszívódás más okokból is jobb.

Többször eszel fehérjedús ételeket, van zöldség... Nem tűnik nagyon rossznak az étrended, meg kell mondjam. Sok sikert!

Ja s még valami. Lehet, hogy lassabban fogsz fogyni, mint egyesek (bár ez aktivitás kérdése is). Nincs azzal semmi gond. Én is lassú fogyást választottam, csak hogy élvezettel egyek, jókat és eleget. Azt változtattam, ami nem volt áldozat, sőt. Nem kell önsanyargatás vagy furcsa ízlés a fogyáshoz.

2017. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne ehetnél puffasztott rizst kenyér helyett? Próbáld meg az egyiket kenyérként a másikat pufi rizzsel. A margarint felejtsd el, cottage cheest tegyél rá, vagy sajtkrémet abból is van light 0,1%-os vagy 0,5%-os. A reggelid legyen 4 tojásfehérje, a sárgáját dobd ki. 30-35kg felesleg lehet rajtad, ha sikerül életmódot váltani akkor szépen mennek majd le a kilók.
2017. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehogy eszedbe jusson sárgáját kidobni, az a tojás legértékesebb része, különben is remek étel. Brrrr.
2017. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek szinte osztódnia kellene, annyi felesleg van rajta. Felesleges zsírt bevinni tojásból, inkább extra szűz olívaolaj vagy magvak. De ha ennyire rá vagy kattanva akkor edd te a sárgáját és dobd ki a fehérjét.
2017. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!