Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnök miért engedhet meg...

Egy főnök miért engedhet meg mindent magának?

Figyelt kérdés
Tesconal vagyok diákmunkás, nem árulom el melyik városban mert nem akarom hogy valahogy megtudják a tescosok hogy mi vagyok. Sokszor dolgozom éjszaka és olyan személy a főnök ami brutális. Egy idősebb nő aki folyton megalázóan beszél, hogy ezt meg azt már rég tudnom kéne hogy kell, hol van stb. Plusz ott toporog mögöttem hogy miért nem vagyok kész. Jelzem lány vagyok, alig 10-15 perc alatt 4l mosószerrel téli dobozokat nem tudok túl gyorsan a polc legtetejére dobâlni. Semmit nem merek kérdezni tőle mert forgatja a szemét és vágja a fejeket. Szoktam lenni kasszában és nappal is tölteni és egyik főnök sem csinálja ezt. Már gyomorideggel megyek dolgozni. Mit tegyek?
2018. febr. 19. 19:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
10: Aham. Csak az rohadtul nem mindegy, hogy ezt milyen stílusban és temperamentumban nyilvánítja ki.
2018. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sokan visszaélnek a hatalmukkal.Ez a nő is azt hiszi mert éppen valamilyen fos "főnöki" rangja van egy Tescoban, az már neki olyan, mintha bankban lenne vezérigazgató. :D Otthon az ilyen el van nyomva, a munkájában éli ki magát.1x kell jó alaposan helyretenni, utána lapos lesz a pofája.
2018. febr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát mondja mi a munka mert ez a dolga dr azért van egy határ hogy hogy beszélünk az emberrel. Sok főnök alatt dolgoztam már a Tescoban, kasszában, frissen, non-foodon de egyik főnök sem beszélt így. Sőt ha hibáztam normálisan mondták el nem mint egy paraszt. Nekem a stílussal van a bajom nem azzal hogy dolgozni kell
2018. febr. 20. 22:35
 14/14 Gábor t ***** válasza:

Szia kérdező :) és a többiek akik azt hiszik, hogy a "főnök". Nem főnök , hanem be osztott, minkavállaló, alkalmazott, ahogy tetszik, neki az a dolga, hogy a te munkádat segítse. Logisztikával , kedves beszéddel, szakmai segítséggel,... bár mivel, hogy te hatékonyabb legyél.

A le írásod alapján ő teljesen alkalmatlan a munkályára.

2018. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!