Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet bekerülni egy...

Hogyan lehet bekerülni egy Gucci/LV vagy bármi egyéb high-end üzletbe eladónak?

Figyelt kérdés
Szimplán csak kíváncsi vagyok, mert nem tudom elképzelni, hogy siman csak feladnak egy álláshirdetést.

2018. febr. 21. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

@13:15


Látszik hogy soha életedbe nem találkoztál még képről se nagyon luxus designer cuccokkal. Mert nincs rá pénzed.

2018. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Hahaha ha megtudnád mennyi, meghalnál az irigységtől! Te minimálbér betyár
2018. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Muszaj itt masok penztarcajaban turkalni?
2018. febr. 22. 21:12
 14/15 anonim ***** válasza:

Így van, míg a Zarában kb úgy néznek rád, hogy minek vagy ott, meg kb mindegyik kamu válasszal elküld a kollégájához, hogy majd ő segít, addig egy designer üzletben azonnal fogadnak az ajtóban, és nagyon kedvesek.


Több üzletben az Andrássyn olyan eladók is vannak, akik magyarul nem beszélnek... pl LV.

Alapkövetelmény az igényes megjelenés, több nyelv beszélése, és a gyakorlat. Gondolom nem meghirdetik az állást, hanem pl ha szeretnél ott dolgozni, bemész, és eladod a papírjaidat, referenciáidat, és kéred őket, hogy ha lesz hely keressenek. Szerintem nagyon sokan állnak sorba ezekre a helyekre, de 100-ból egy ember felel meg minden kritériumnak.

Nagy előny, ha olyan nyelveket beszélsz az angol mellett, amit kevesebben. Pl ahogy írták már, orosz, kínai. A végtelen kedvesség és a türelmesség pedig szintén alapkövetelmény!


Kedves 12-es válaszoló, ha annyi designer cuccod van, akkor miért fikázod? Ebből is látszik, hogy kamu vagy! :)

2018. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*leadod
2018. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!