Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manapság milyen okból kifolyól...

Manapság milyen okból kifolyólag nem rúgják ki azt az embert, aki rendszeresen kimarad, nem jár be rendesen dolgozni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 17:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Én pl sokszor nem járok be, vagy kések vagy elugrok a dolgomra. Ezt azért tehetem meg mert jó munkaerő vagyok. Amikor nincs igazán munka akkor lógok, amikor van, akkor viszont bent ülök 10-12 órát is, nem kímélem. Ezért van az én esetemben ez elnézve. 25/N
2018. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azok a főnökök, akik az ilyet elnézik, önző, egoista fráterek, mert arra nem gondolnak, hogy a többi dolgozónak mekkora problémát jelenthet, ha hirtelen két ember munkáját kell elvégezni.

Az meg csak hab a tortán, amikor egy főnök minden lehetetlen hülyeséget elhisz, amiket a linkeskedő összehord (Azért hiányzott, mert meghalt a rokona. Azért nem vette fel a telefont, mert bajba került vidéken, és lemerült. Ésatöbbi.) Vendéglátóiparban volt olyan kollégám, akit mindig valami furcsa, mutáns vírus támadott meg, ami csak és kizárólag az ünnepnapokon fertőzött, meg általában véve az olyan napokon, amikor előre lehetett tudni, hogy nagy lesz a forgalom.

2018. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha nem jó munkaerő es nem "csókos", akkor csak az marad, hogy még ilyet sem találna a helyére.
2018. márc. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#12, ennek is mindig meghal valakije meg "beteg" lesz. És igen, vezetőség alkalmatlan a pozíciójához.
2018. márc. 1. 06:31
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért mert pályáztak valami unios pályázatra ahol x dolgozói létszámnak lennie kell.A másik minimál béres munka ott meg senki nem marad sokáig ha hoznak új embert el is megy miután lett elég pénze.Nálunk is hasonló a helyzet 1 hónapja vagyok ilyen munkahelyen de amintt lesz elég pénzem lépek mert semmi szervezetség nincs a vezetők meg csak kiabálnak az emberel olyanok miatt ami az ő feladata lenne.De itt már annyi kedvezményt kapnak multik hogy, termelniük semm kel mert a magyar állam fizet inkább +.Persze úgy hogy, embereket meg válalkozásokat ki csinálja de papiron jól mutatt a statisztikába.
2018. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen kollegam.. Miota ide jott masfel eve eltunik egyik naprol a masikra szo nelkul akar ket hetre is...Volt,hogy bejott nem tetszett neki valami haza ment es
2018. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elozo valaszolo vagyok* nem tetszett a kolleganak valami es hazament ket hetig nem lattuk,volt,hogy a fonoknek is mar neki esett leorditotta, olyan jol nem dolgozik de meg se rugtak ki...Egyszeruen nem erdekli oket..
2018. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!