Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Baj, ha a főnököm egyben az...

Baj, ha a főnököm egyben az egyik legjobb haverom is?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, 3 éve dolgozok a jelenlegi munkahelyemen, multi-iroda. Van egy főnököm aki alig idősebb nálam, 32 éves férfi.

Van kb 25 sofőr aki az irányítása alá tartozik, az irodában csak én vagyok mellette.

Első naptól fogva nagyon jóban vagyunk, azonos az érdeklődési körünk, a véleményünk mindenről, egyforma a humorunk stb. Mindent megbeszélünk egymással, munkán kívül is van hogy összefutunk, nagyon sokszor együtt megyünk haza is, mert egy felé lakunk.

Ismerjük egymás párjait is, ők is voltak már nálunk, mi is náluk stb.

Persze valamilyen szinten én tudom hogy ez előny is nekem, mert bármit meg tudok vele beszélni, később jövök, előbb megyek, majd ledolgozom. Intézett nekem már sok mindent, jobb céges mobilt, fizuemelést stb. Nem én kérem, magától.

De másoknak ez olyan fura, vannak barátnőim a cégnél ( más területről, más főnökökkel) és szerintük annyira gáz, hogy "össze vagyok nőve" a főnökömmel.


Más is van itt hasonló helyzetben? Ha normális, miért kéne vele alig szóba állnom pl?


2018. márc. 1. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg a munka rovására nem megy, addig nem gond. Csak ne keverjétek az üzletet a barátsággal... egyébként semmi probléma. Csak irígyek....
2018. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ameddig szeretsz ott dolgozni, addig nem gáz.


én is hasonló helyzetben vagyok, viszont ugyan nekem sincs semmi bajom nincs a munkahelyemmel, de igazából az sem túl jó, ha nem lépek feljebb, nem fejlődök. ez viszont nekem is rosszul esne, úgy venném, hogy cserbenhagyom őt és a céget azzal, ha esetlegesen elmennék máshová.


de ez nyilván megvan akkor is, ha nem a főnököddel vagy nagyon jóba, csak szimplán olyan jó a munka, hogy nehezen hagynád ott.

2018. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!