Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Stressz levezetése alkohollal,...

Stressz levezetése alkohollal, másnál is van így?

Figyelt kérdés
Sokat dolgozok,mármint csak 8 órában,de szinte folyamatosan,néha van 1-2 szabadnapom.Ha szabadnapom van,veszek vmi alkoholt,nem azt mondom hogy teljesen,de kiütöm magam egy napra a forgalomból,annyira elegem van az egészből.Aztán mehetek megint dolgozni.Másnál is van így ?
2018. márc. 4. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak annyit jelent, hogy szar a munkahelyed vagy utálod a szakmád. Miért nem csinálsz valami olyat, ami érdekel is és a kedved leled benne?
2018. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát igen sokan vannak így sajnos. De miért ott dolgozol és miért azt, ha ennyire utálod? Hány éves vagy? Én 23 és amikor munkahelyen kellett dolgoznom, azt is szerettem mert jó szakmát választottam. Jó volt a társaság is, szivesen dolgoztam ott, hamar elment az idő. Az alkohol meg nem old meg semmit, elég gyenge jellemre vall hogy ebben keresel megoldást
2018. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megesik
2018. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes, hogy azt kérdezed, hogy másnál is van-e így (Aztán az igen válasz gondolom megnyugtatna), s nem azt, hogy normális-e. :)


Szerintem is először azt a kérdést kellene feltenni magadban, hogy elégedett vagy-e a szakmával, illetve a munkahellyel.

2018. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Én nem a stresszt vezetem le ,hanem a bánatom.
2018. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Azért kicsit túlzás azt kijelenteni, hogy gyenge jellem aki hetente 1szer kiüti magát...

Soha nem iszok alkoholt mert nem bírom de néha nekem is nayon jól esne, nincs ezzel semmi baj, addig amíg tudod tartani ezt a heti 1-2 alkalmat.

2018. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Nálam is így van annyi különbséggel, hogy alkohol helyett mással vezetem le a fájdalmamat. (ami stresszt szül többek között)
2018. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fidesz1987 ***** válasza:
58%
Huszonévesen én is ezt csináltam, de már felnöttem és tudok mértéket tartani, sokkal kevesebbet is iszok és szinte sosem részegedek le.
2018. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Jah, én napi szinten toltam, most már havonta max. 3 alkalom.
2018. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szereted a munkat? Ha igen, nem tudod a stresszt sporttal, meditacioval egyeb modon levezetni? Az alkoholt szorakozasnal kene magadhoz venni, nem pedig mintegy banatodban - nyugtatas kepp...


Ha pedig bem szereted a munkat probalj meg valtani! Ne huzd halaszd. Egy ember ev tizedeket le tud elni rossz korulmenyek kozott. Rossz kapcsolatban, szar munkahelyen. En miota erre rajottem szinte meg is ijedtem, nehogy enis “beletorodjek” valamibe az evek mulasaval. Lepj ki ebbol a godorbol, nehez de utolag buszke leszel magadra es boldog ;). Nem mellesleg olyan jellem fejlodesen mennel keresztul, hogy jobb emberre valnal tole!

2018. márc. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!