Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyeden ki tudsz lógni...

Munkahelyeden ki tudsz lógni cigizni?

Figyelt kérdés
Szüneten kívül kérdezem.
2018. márc. 6. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére már nem dohanyzok 4 éve, és a munkahelyem is kötetlen, de amig cigiztem es gyárba dolgoztam és ha már nagyon szükséges volt kimentem.... de nagyrészt kibirtam 2 órát, amig nem jött a szünet.
2018. márc. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
En nem cigizek, de aki igen, annak nem kell lognia. 8 orabol legalabb 2-ot elfustolnek.
2018. márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Előző munkahelyemen ezt utáltam a legjobban!


Aki bagózott, az folyton kint lógott, a főnökök meg ráhagyták hogy "jaj szegény dohányos hadd szívja, mert szüksége van rá.."

Én meg még pisilni se mentem ki, meg a bagos munkáját csináltam meg pluszba amíg ő kint volt? Aztán amikor én is fogtam magam és csak úgy kimentem levegőt szívni akkor meg néztek rám mint borjú az új kapura, hogy mit csinálok én kint, nem is dohányzom. Hogy ha ennyi szabadidőm van, akkor menjek vissza dolgozni.

De a cigis az órák hosszat kint lehetett...

2018. márc. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell kilógnom, nincs kötött szünet, ha épp nem vagyok megbeszélésen, akkor megyek el az asztalomtól, amikor csak szeretnék, legyen az kávé, cigi, telefonbeszélgetés, akármi. Mindenki megkapja a bizalmat, amíg a munka el van végezve és nincs negatív hatással a produktivitásra, addig senki nem figyeli, mikor hová mész és mennyi időre. Nem is élünk vissza ezzel, se én, se a kollágáim. Volt egy ismerősöm, aki call centerben dolgozott, nekik még WCre is engedéllyel és kötött maximum 5 perces szünettel kellett menni, de én ilyen helyen nem dolgoznék.
2018. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából nem kell kilógnom, mert cégen belül nem egy helyen dolgozom le a 8 órát, elég sokat kell mászkálnom, így a dohányzó is bármikor útba ejthető.
2018. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
Simán ki lehetne menni de nem cigizek. Enni vagy ügyet intézni vagy hogy "kilógok".
2018. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem cigizek, de nálunk nincsenek fix szünetek. Mindenki akkor megy ki cigizni, amikor akar. A velem egy irodában dolgozó napi 2-3x szokott kimenni, általában kihívja valamelyik másik kollégát is és ilyenkor kint vannak legalább 20-30 percig. A kutya nem keresi őket. Ha a meló készen van, senkit nem érdekel, hogy a fennmaradó időben ki mit csinál. Márpedig meló olyan kevés van általában, hogy a 8 órás munkaidőből legfeljebb 4 órát tesz ki. A maradék 4 órában meg unatkozunk...
2018. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgoznek olyan helyen, ahol nem akkor megyek ki mosdoba, cigizni, kavezni, amikor akarok. Le a kalappal mindenki elott, aki birja a gyari munkat, nekem nem menne. Ott kattannek be, mar a gimit is alig eltem tul, rendesen rossul voltam, hogy bezartak az ajtokat es se ki, se be. Sot, meg a kilincset is leszereltek, az udvaron korbe ket meteres beton kerites... Tobbek kozott ez is motivalt a tanulasra, na meg a penz.
2018. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell kilógni, felállok és kimegyek, ha úgy tartja kedvem.
2018. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!