Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Övön alul beszólogató pincér...

Övön alul beszólogató pincér vegzált minket nem egy alkalommal egy étteremben. Szerintetek megérdemelte végül a kirúgást?

Figyelt kérdés
Gusztustalanul szexista volt velem, munkatársamnak pedig megalázó kommenteket vetett oda a külseje miatt. Kirúgattuk jóformán, mivel miután jeleztük a főnökénél, azonnal felmondtak neki. Szerintetek megérdemelte, vagy ti adtatok volna neki egy esélyt?

2018. márc. 7. 16:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%
Ha igaz amit írsz akkor simán kirúgatni. Nem neki való a szakma.
2018. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Egyébként ilyen szintű bunkóságot én sem tapasztaltam sehol máshol, és mint mondtam, soha, senkit nem jelentettem a munkaadójánál. A kirúgást sem mi ajánlottuk, a történtek után maga az étterem döntött így, hogy ez a diszkrimináció náluk megengedhetetlen. Azt is felajánlottuk, hogy hívják oda a pincért nyugodtan, mi vállaljuk szembe is az egészet, nem találjuk ki. Kollégám ráadásul törzsvendégnek számított már náluk, más kollégákat is vitt már abba az étterembe korábban.
2018. márc. 7. 17:48
 13/29 anonim ***** válasza:
38%
Ha tényleg ilyen tapló a pincér én nem csak kirúgattam volna, de még tripadvisor/facebook oldalukon is írtam volna, hadd tudja csak mindenki hogy bánnak a vendégekkel, akikből élnek.
2018. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam, amúgy elég mérsékelt "sikerű" az étterem, ahogy neten néztem. Azért álltunk meg ennyinél a végén, mert nagyon korrekten álltak hozzánk, többször is bocsánatot kértek a bunkózó pincér miatt, maga a főnök személyesen. Nem tudták nagyon mire vélni, hiszen mint elmondták a pasas nem akkor kezdte a szakmát, ráadásul már volt vagy 50 éves, sokkal több észt lehetett volna várni tőle.
2018. márc. 7. 17:57
 15/29 anonim ***** válasza:
17%

Azért ti sem lehettetek "egészségesek", mert hát egy normális ember az első takóságnál elfojtja a problémát-tisztázza s nem halmozza buliból-cirkuszért.


Mind a két oldalon sok a degenerált a másik jóvoltából...s hol az egyik jobban az, hol a másik.

2018. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
??? Ki halmozott és mit? Először azt hittük, hogy abbahagyja. Franc hitte, hogy ennyiszer visszajár majd hozzánk. Először még bocsánatot kért, mikor látta, hogy nem buliból beszél a kollégám lassan. Ekkor még elnéztük neki, ezután azonban visszajárt többször bunkó szexista beszólásokat tenni. Egyértelműen nem tudta elfogadni, hogy egy sérült ember is lehet értelmiségi, akivel nem csak szánalomból állnak szóba.
2018. márc. 7. 18:18
 17/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak egy indok volt, hogy megszabaduljanak tőle. Amúgy igazatok volt. Én dolgoztam eladóként, ha szar napom volt, vagy nagyon bunkó volt a vásárló sem pofáztam vissza, normális vevőknek meg egyenesen örültem.


Én eleve udvarias vagyok emiatt is, pincérekkel, eladókkal, mert voltam a másik oldalon, de többször tapasztalom a tuskóságot, lekezelést üzletben, étteremben. Van ez a fajta ember, aki kiszagolja a kedves/gyengébb embereket és visszaél vele.

2018. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Amúgy ötvenes korosztályban sokkal több a személyeskedő eladó, pincér, stb. Hiába mondják, hogy bezzeg régen megnevelték az embereket, én ezt tapasztalom.
2018. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt én is tapasztalom sajnos sok helyen... Meglett felnőtt emberek sokkal bunkóbbak, mint a pályakezdő fiatalok.
2018. márc. 7. 18:25
 20/29 anonim ***** válasza:
17%

# 16


Most írod, hogy visszajárt, tehát battatok szólni-megbeszélni-lezárni a dolgot vele...tetszik vagy sem, ti sem vagytok egészségesek.


Ha pofozgatott volna titeket minden körnél, akkor is csak a végén cirkuszolnátok...

Nem bántás, de tény az tény.

Olyan nehéz azt szólni ilyenkor, hogy kérem szépen jöjjön ide közelebb s beszélgessünk a saját érdekében most!


A kirugatásra játszani meg féregség, jól szórakoztatok este...ezt is vélhetjük, mert a tisztázást meg sem próbáltátok.

Hány ilyen unatkozó vendég van manapság, aki ezzel szórakozik...

Kérlek, ezeket lessed meg:


https://www.youtube.com/watch?v=r56mBJ4-FCA


https://www.youtube.com/watch?v=7FT0IDhdYBY

2018. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!