Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elnézést kellene kérnem, ha a...

Elnézést kellene kérnem, ha a főnök olyanért kér számon amit el sem mondott vagy ellentmond magának? Hogyan kell ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Példa

Irásban megküldtem neki az adatokat hogy számlázhatom e. Írja hogy meg kell még várni x adatot.

Megérkezett, igy ujra kerdeztem itt az x adat, számlázhatom akkor?

Erre lecsesz hogy már rég ki kellett volna számlázni, pedig a levélben van a válasza is hogy ő irta hogy még ne.


Aztán kiszámlázom számla kiküldve, erre ujabb lecseszés hogy rossz a szamla, pedig ugye a számlázási adatokat is megküldtem neki abban a levélben és nem tájékoztatott arrol hogy attol el kell térni.


Komolyan csak lesek és pislogok hogy mindezt mire véljem, de mindig felemlegeti. Hiányolná talán hogy elnézést kérjek?


Irásban is megvan hogy önmagának mond ellent, es ő nem ellenőtrizte le a számlázás előtt az adatokat és ő nem tájékoztatott hogy ez kivétel és máshogy számlázzuk, most ezt nem látja át? Ott van előtte fehéren feketén a levelezés. Fel kéne neki sorolnom szoban? Vagy hagyjam? Eddig nem tudtam lereagálni mert nem tértem magamhoz a döbbenettől, hogy most komolyan számonkér engem?


2018. márc. 11. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
főnöke válogatja, én nem szoktam nagy dolgot csinálni az ilyen dolgokból, de többnyire az enyém időközben be is látja, hogyha tévedett vagy nem szólt valamiről, amiről kellett volna.
2018. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!