Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet nem bunkó módon...

Hogyan lehet nem bunkó módon elzárkózni emberileg a munkatársaktól?

Figyelt kérdés

Hamarosan új munkahelyem lesz. Az emberek nagy részét nem szeretem. Egyáltalán nem vagyok bunkó, nem mondok senkiről semmi rosszat, nem is gondolok, viszont ha nem szeretnék, ilyen "milyen volt a hétvégéd" típusú beszélgetésekben részt venni, akkor csak bunkón tudok megnyilvánulni.


Aki "tiszteletre méltóan" le tudja reagálni az ilyen helyzeteket, az leírná nekem, hogy hogyan csinálja?


Tehát úgy akarok kívülálló lenni, hogy ne legyek intrikus.


2018. ápr. 5. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

"milyen volt a hétvégéd"?

- kösz, jó volt.. és téma le is van zárva. ennyi- Idővel rájönnek, hogy nem vagy egy dumás ember

2018. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akármit csinálsz, ez látszódik majd fejeden....esetleg ne fürödj, járj mindig csak 1 ruhában s elkerülnek...
2018. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem semmi nehéz nincs az udvarias távolságtartásban. Személyes kérdésekre vagy nagyon rövid, általános választ adok vagy megmondom, hogy ne haragudjon de erről nem szeretnék beszélni. A munkában abszolút segítőkész vagyok és mindenkivel normális hangnemben beszélek, nem is tartanak bunkónak. Nem az én műfajom a semmiségekről való csacsogás, de nem is sértődök meg azon, ha valaki megpróbál beszélégetést kezdeményezni, egyszerűen rövidre zárom és kész. Nem értem miért kéne bunkón reagálni? Egy felnőtt embernek azért legyen ennyi önuralma, basszus, főleg munkahelyen.
2018. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet pl.: Dr. Cox módjára beszólogatni, visszaszájalni. Lehet meg nem hallottá tenni a szokásos "Milyen volt a hétvégéd?" kérdést.
2018. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!