Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen gyárban dolgozni,...

Milyen gyárban dolgozni, szeretitek? Nem ciki dolog?

Figyelt kérdés

Én is jelenleg gyárban dolgozom, de csak átmenetileg, mert kihagytam az egyetem előtt. Megmondom őszintén nem egy rossz hely ahol vagyok, sőt ez a legnormálisabb munkahelyem, és a munka is könnyű, meg érdekes.

De szerintem ebben egyáltalán nincs jövő, hiszen jön a robotika, meg sok embertípus megfordul, bezártság van, nyáron meleg és monoton. Meg szerintem a fizetés se jó sok helyen. Bár van itt is (Zalában) olyan gyár, ahol majdnem 200 ezer a fizetés + cafetéria, de ott 4 műszak van + 12 óra. Szóval ez meg szerintem kizsákmányolás


Ez az én véleményem, tietek?



2018. ápr. 6. 20:35
1 2
 11/12 he84 ***** válasza:
76%
Hát pedig nem ciki, tévedsz előttem válaszoló. Ha valakinek korlátozottabbak a lehetőségei, vagy egyéb okai vannak, vagy ha mégis ezt szeretné csinálni, akkor hadd tegye szabadon mindenféle rossz nélkül. Nem feltétlenül muszáj mindenkinek mindig továbbfejlesztenie. Például ha egy varrónő függönyöket szeret varrni, azt szereti jobban csinálni, akkor hadd csinálja továbbra is ameddig csak tudja és akarja, ne kelljen fejlesztenie ahhoz, hogy párnahuzatokat, paplanhuzatokat varrjon, hisz ő jobban szeret függönyöket varrni.
2018. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
A munka nem ciki ,bár itt a prec cast ban eléggé kizsákmányolás van.
2018. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!