Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi időnek kell eltelni a...

Mennyi időnek kell eltelni a munkahelyen, hogy az embert emberszámba vegyék?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Mire gondolsz amúgy?


Mert van olyan hely hogy az első 1-2 hónapban azt se tudják ki vagy, ülsz a gép előtt és újságot olvasol.


Na ilyenre gondolsz?


Szal kifejthetnéd mire gondolsz, pl. hogy mikor leszel igazgató vagy nem is tudom, bővebben mondjuk.

2018. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Normalis helyeken az elso naptol emberszamba vesznek.

A tobbinel meg mindegy.

2018. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Vagy bocs gyárba vettek fel vagy építőipari céghez?


Mert akkor lehet soha, lépj le gyorsan.


:D :D

2018. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb ha minél hamarabb rendbe teszed a dolgokat, mert később csak még jobban a fejedre nőnek a problémás alakok.


Persze az elején nem ismeri az ember a ranglétrát, nem ismeri ki kinek "parancsol" viszont érdemes ezt minél hamarabb feltérképezni és helyre tenni a kollégákat.


Én sajnos tipikusan a kedves, segítőkész ember vagyok, ezt sokan próbálják kihasználni, rám passzolni a munkájukat. Szerencsére az ilyeneket bármikor gond nélkül visszapasszolom.

2018. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk ha úgy mész a céghez, hogy te vagy a munkavezető, akkor tulajdonképpen nem nézhetnek semminek.

Tapasztalat.

2018. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez nem időhöz kötött. Az ember nem várhat arra, hogy: "nah, most már tisztelni fogunk." Nem szabad másoktól függővé tenni magunkat.
2018. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

0 másodperctől. Ha ezt már az első adandó alkalommal, mikor megjelensz egy helyen és nem azt sugárzod, amilyennek látni szeretnének, akkor már nem fognak másképp látni téged.

Egy egyszerű példa: Gondolj vissza általános iskolába. Aki akkor "béna" volt, azt később se látod menőnek, hiába nő be a fejed lágya, gondolkodsz komolyabban, őt abba a skatulyába tartod, lehet akár egy cég vezérigazgatója. Alapszemélyisége nem változik, illetve az én szememben még az a gyerek valahol. :)

Tehát az első benyomás számít, nem a századik. Sajnos.

2018. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem teljesen igaz, amit az utolsó válaszoló ír. Fontos az első benyomás, de a rólunk alkotott képet megtudjuk változtatni, feltéve, ha nem állásinterjúról van szó, mert ott csak egy esély van. Ami a másik lényeges, hogy az emberek ítélkeznek mások felett, hogy ez ilyen, ez olyan. Elkönyvelik őt saját szájízük szerint, ahelyett, hogy címkézés nélkül próbálnának a saját életükre koncentrálni. Sokkal boldogabb lenne mindenki, emellett a környezetük is hálásabb lenne.
2018. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!