Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak engem zavar ha egy nő a...

Csak engem zavar ha egy nő a főnök?

Figyelt kérdés
Az új meló helyen egy nő a főnök és hát kicsit zavar , hogy parancsolgat nekem .

2018. ápr. 12. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Mindenkit zavar, ha a szakmai kiválósága nem igazán olyan jó, mint ami a hivatali rangja alapján feltételezhető lenne. Ez pedig gyakran előfordul, mivel a férfiak és nők képességei, a rátermettség nem feltétlenül azonos minden tekintetben.
2018. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen. Játssza itt az okos p****-t de semmit sem tud . Szerintem másik munka helyet keresek . Vagy hadjam figyelmen kivűl ?
2018. ápr. 12. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az a baj, hogy nő, vagy az a baj, hogy szerinted alkalmatlan a főnöki posztra? Mert a fenti kérdésben még előbbit, a hozzászólásodban az utóbbit sérelmezted.

Szerintem a legnagyobb bajod az, hogy nem te vagy a főnök, de a helyesírásod és fogalmazásod alapján éppenséggel te sem vagy kimondottan rátermett arra, hogy másokat irányíts.

2018. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem hiszem, hogy csak téged zavarna, sajnos elég sok szűk látókörű, korlátolt ember él még a világon.
2018. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért zavar mert nő, akkor benned van a hiba.
2018. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, nekem is volt női főnököm. Idegesítőnek éreztük eleinte, de valamit jól csinálhatott, mert nála lett félévi és évvégi prémium, ami addig nem volt. És a távozása után hamarosan, ismét megszűnt. Szóval, engem azóta nem érdekel, hogy nő, vagy férfi a főnököm, ha érti a dolgát.
2018. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy az a bajod, hogy nő, vagy az hogy inkompetens. Ha az előbbi zavar, akkor szimplán a férfiúi hiúságodat bántja, hogy te nem vitted sokra, ha pedig az utóbbi, az normális, hogy zavar.
2018. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!