Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért érzem úgy hogy nem...

Miért érzem úgy hogy nem bírom a munkám mikor még csak 26 vagyok?

Figyelt kérdés

Kereskedelemben dolgozok. Amit nehezen bírok:

-Nincs állandó műszak, tehát szinte mindig minden nap máshogy dolgozok, ez 4-12 órákban értendő.

-Ha reggeles vagyok hajnalban kelek, ha zárok fél egy előtt nem kerülök ágyba.

-Állandó pörgés, akár 12 óra állás.

Van rajtam egy kis súlyfelesleg, de úgy érzem "kiöregedtem", egyre rugalmatlanabb vagyok. Szerintetek ez normális? Hisz nem 60 éves vagyok...



2018. ápr. 15. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen munka embertelen, mint a gyári munka.

Nem csoda ha nem bírod ki, nem öregedtél ki, csak ember vagy.

2018. ápr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom.

A több műszak nagyon rossz.

Amúgy nem csak gyárban van ilyen,pl amikor olvasom,hogy az orvosok úgy rendelnek,hogy pl hétfőn délután,kedden meg reggel,akkor elég rossz lehet,hogy hazaesik,és már reggel korán kell kelnie.

Minél több műszak van,annál rosszabb.


Szerintem sokkal jobb,ha valaki állandó műszakos,még ha éjszakás is,de akkor mindig éjszakás legyen.


Ha én lennék a műszakbeosztó,akkor így alakítanám,mert sokkal kiegyensúlyozottabbak a dolgozók,ha állandó műszakban dolgoznak.


De ha már minden áron több műszakot akarnak,akkor jobb lenne,ha pl 2 hetente váltakozna,hogy az embereknek legyen egy hosszabb ideje átállni,és megszokni.


Nem véletlen,hogy van rajtad súlyfelesleg.

A rendszertelen,kevés alvás,növeli az elhízás kockázatát.

Nincs egy kialakult,rendszeres életed.

Én erre mondom,hogy a középkori élet is jobb volt ennél,mert ott legalább a paraszt maga osztotta be az idejét,nem ébresztőórára kelt.

2018. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szar a melód, nem veled van a baj.
2018. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan munkák, amiktől idő előtt kiég az ember. Persze, az emberen is múlik, nem vagyunk egyformák. Van aki sokáig bírja peldául a monoton gyári munkát, "össze- vissza" munkarenddel, rengeteg túlórával is, más meg kevésbé.
2018. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ezzel küzdök 26 évesen, csak nekem irodai munkám van. A munka nem neked való, ahogy nekem sem. Mást kell keresni.
2018. ápr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

21 vagyok nekem is ilyen fantasztikus a beom sot van osztott muszak pl 7-11 majd 15-20 ig vagy 8-13 majd 14-30-19:30 ig ossze vissza.

A kedvenc a 7-20 ig

Es ezek egymas utan.

Lesziv semmire nincs idod stb

Mar nem nyomok 40 kilot soha nem voltam vastag de mst folyton fogyok es nagyon idegesit mert mar anorexiasnsk erzem magsm. Enni es eu szunetre suncs kb lehetosegunk

2018. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!