Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Számítógép szerelő és karbanta...

Számítógép szerelő és karbantartó okj-s szakmával hogyan lehetne minél gyorsabban állást találni?

Figyelt kérdés
Mert ha beírom a googleba hogy számítógép szerelő állás akkor csak hülyeségeket ad be. Mármint olyan állásokat ad ami nekem nem jó mert azt ezzel a szakmaval nem is lehet csinálni köze nincs ehhez a szakmához. Jó lenne pedig ezzel elhelyezkedni mindenképp bejelentett munkahelyet akarok. Ha nem jelent be el se vállalom. Mi a megoldás???

2018. ápr. 23. 16:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%

Jaj nekem.


Ha nem vetted volna észre kb. a fél ország nem a szakmájában dolgozik, te meg pont ahhoz ragaszkodsz.


Én 36 éves vagyok és a szakmámban eddig 3 hónapot dolgoztam.


Most is teljesen mással foglalkozom. Vicc.


Ennyi.

2018. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%

Azt írd be a google-ba, hogy gyár és a lakhelyed. Ami találatot kiad azokba mindegyikbe add be az önéletrajzod és az egyik majdcsak jelentkezik, hogy most éppen vennének fel embert az egyik gyártósorra.

A szakmádban nem fogsz tudni elhelyezkedni, mert az nem szakma, csak egy vicc.

2018. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem tanulsz tovább egyetemen?
2018. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Menjel te gyarba hulyegyerek. Meg mi az hogy ez nem szakma?? Attol hogy te nem ertesz a számítógépekhez attol meg ez is egy szakma.
2018. ápr. 23. 18:43
 5/22 anonim ***** válasza:
41%

4#

Pont ez a lényeg, hogy még én is értek annyit egy számítógéphez mint a szerelő-karbantartó. Plusz ezen felül még annyi van belőlük, hogy dunát lehet velük rekeszteni.

De nézzük a lehetőségeidet. Ha szerencséd van, mehetsz iskolákba, állami intézményekbe rendszergazdának minimálbérért, de ha hatalmas szerencséd van akkor még lehet, hogy egy számítógépes boltba is felvesznek minimálbérért.

Ismerek egy pár embert ilyen végzettséggel, mindegyik gyári munkás, mert máshol kiröhögik a szakmáját.

2018. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
Számitógépszerelő? Ez kb olyan olyan szinten van, mint a kutyasétáltató. Ez a legtöbb, amit ki tudsz préselni magadból? Szerintem legyél egyéni vállalkozó. Ott majd rájössz, hogy mi is az adózás, csakhogy kitérjek a bejelentésre is egy ilyen nullaforintos szakmával. Álmodozz tovább, vagy keres rendes munkát.
2018. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%
Na, engem már leanyázott. Megértem, hogy a tanulás büdös volt, de ne legyél lusta. Miért akarsz olyan szakmából megélni, amit bármelyik 10 éves el tud vrgezni? Tényleg ennyire sötét vagy? Vagy büdös a munka? Büdös a valódi szakmatanulás? Vagy azt hiszed örökre élősködhetsz a szüleiden egy ilyen egypálcás nullaforintos “szakmával”? :D
2018. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azt se tudod mit beszélsz te fogyatékos. Neked még szakmád sincs, csak irigykedsz.
2018. ápr. 25. 12:59
 9/22 anonim ***** válasza:
15%

Ez a nagy visszaszólás? A "neked szakmád sincs"? Elárulom kisfiam, hogy autószerelő vagyok, az pedig hiányszakma. Ha most felmondanék a munkahelyemen, akkor kb holnapután már kezdhetnék új helyen, egy számítógép szerelő bérének a duplájáért. Arról nem is beszélve, hogy kb bármit megtehetnék, mert ugye nincs szerelő az országban. Ha ma felhívnám a főnököt, hogy holnaptól egy hétig nem dolgozok, akkor annyit mondana, hogy jó szórakozást, mert tudja, hogy ha felmondok akkor nem találna senkit a helyemre. A fizetést is ezekhez a viszonyokhoz méri, mert tudja azt is, hogy ha máshol sokkal jobb bért kapnék akkor oda mennék, ő meg ott maradna a munkás nélküli műhellyel.

Lényeg a lényeg, én már most olyan pozícióban vagyok, amiről te csak álmodozhatsz a te "szakmáddal".

2018. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
Most nézem, hogy ugyanannyi a százalékom, mint a 6-7-es válaszolónak. Csak hogy tisztázzuk a dolgokat, én a 2-5-9 voltam
2018. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!