Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Számítógép szerelő és karbanta...

Számítógép szerelő és karbantartó okj-s szakmával hogyan lehetne minél gyorsabban állást találni?

Figyelt kérdés
Mert ha beírom a googleba hogy számítógép szerelő állás akkor csak hülyeségeket ad be. Mármint olyan állásokat ad ami nekem nem jó mert azt ezzel a szakmaval nem is lehet csinálni köze nincs ehhez a szakmához. Jó lenne pedig ezzel elhelyezkedni mindenképp bejelentett munkahelyet akarok. Ha nem jelent be el se vállalom. Mi a megoldás???

2018. ápr. 23. 16:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
20%

Egy vicc vagy! :D Számítógép szerelő azokból szokott lenni, akiket az fkf sem alkalmaz utcasöprésre. Gondolom elhasaltál az iq teszten! :D


Ha leesnél az egódról az iq szintedre, te szörnyethalnál! XD

2018. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%
Ó már nagyon nyomja a szájkaratét a naplopó! :D Egyre inkább kiderül miféle vagy. A sulira sz@rtàl vastagon, szerintem még egy érettségid sincs csak pasziánszozásból értél el kimagasló eredményeket. Szóval iskola és végzettség nélkül nem jött be neki a wc pucolás a tetyóban. Most hozzádvágtak egy ruppót nem érő papírt és vered a nyáld a semmire! Menjél szépen el vécés néninek, az a neked való munka! ;) kapard a sz@rt meg a recskát! :D
2018. ápr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
23%

12#

Mit írt? Mire én ideértem, már törölték az utolsó kommentjét

2018. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
22%

Már mindenkit ki akar ütni, senkinek sincs szakmàja csak neki. Ja, és hosszas tényfeltàrás után kiderítette, hogy anyáink prostik! :D


Ki mint él, úgy ítél! :D

2018. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

14#

Ez teljesen érthető reakció tőle, hogy ideges a gyerek. A helyében én is tiszta ideg lennék, ha rájönnék, hogy az egész életemet elcsesztem, mert lusta voltam a tanuláshoz ezért csak egy olyan szakmát tudtam összehozni, amivel max gyári munkás lehetnék.

2018. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Jól van nem kell irigykedni, ti nem értetek semmihez en legalabb igen. Meg szerintetek olyan egyszerű gepekeket javítani de ha valami van egyből viszitek a gepeteket a szervizbe. Parasztok:D
2018. ápr. 27. 11:58
 17/22 anonim ***** válasza:
55%
Én ugyan nem viszem sehova a gépet. A 14 éves fiam rendbentartja! :D Neked meg csak sok sikert tudok kívánni! :D
2018. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
28%

16#

Egyszer vittem gépet szervízbe, tönkre is ment utána. Vettem egy használt gépet, de volt egy olyan baja, hogy ha megterheltem túlmelegedett és kikapcsolt. Gondoltam van nekem jobb dolgom, mint a gépet bütykölni, úgyhogy levittem a szerelőhöz. Ült rajta egy hetet, aztán visszaadta, hogy a gép jó. Rá egy hétre elégett benne az alaplap. Azóta én már csak otthon javítok gépet, max haveroktól kérek segítséget, ha valami olyan van amit én nem tudok megoldani (de eddig mindig sikerült megcsinálni.

2018. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
De szánalmas vagy 73 százalékos tudom hogy nincs ket 73 százalékos az mind te vagy te sunyi majom.
2018. ápr. 27. 22:24
 20/22 A kérdező kommentje:
Fiad karbantartja hat képzelem hogy hogy. Hülyék vagytok ti az informatikához sajnos.
2018. ápr. 27. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!