Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vidéki kis településeknek a...

Vidéki kis településeknek a postáin külön elvárás, hogy minél bunkóbb legyen valaki?

Figyelt kérdés

Vagy ennyire nincs munkaerő a postákon?

Még csak azt se lehetne mondani, sok munkájuk van, 1 nap ha bemegy 5 ember maximum nálunk.

Kövérkés csaj, rajzolt szemöldökkel, életunt ábrázattal, köszönök neki, nem köszön vissza, rám se néz, nyújtja a kezét a pénzért képeket vágva, én az asztalra tettem(sok apró volt, mindig problémájuk ha papírpénzzel fizetnek az ügyfelek, gondoltam segítek), erre elküld az anyámba(meghallottam)

Nem köszöntem már neki, nem szóltam semmit, csak eljöttem.

Rendben van, hogy nem ügyfél központú egy cég(de ennyire?) de lehet, legközelebb már megdobálnak téglával.



2018. ápr. 25. 04:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

hehhee :)


múltkori sztori..


Budapesti Nagybani Piac..beléptetőkapu,,áruszállítás,,belépő 1025 magyar pesó..


kb 2 kilométerrel előbb elkezdtem összeszedni az ezresemhez 5 db 5 forintost, hogy jókedvet okozzak a kasszásnak


reakció: "münekaccánnyiötözst"?


why oh why?


mondtam neki hogy "pénz-pénz" azt jót röhögtem..


hogy mi idióta él a földön, tee...borzalom

2018. ápr. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tuti,hogy elvaras. Nalunk is ez van.

De ugy alapjaraton nagyon bunkok az emberek,a szemedbe kedveskednek,hatad mogott pedig....

Es meg milyen rafinaltnak tartjak magukat.

Szanlmasak. Tisztelet a kivetelnek.

2018. ápr. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

LOL :D


Ez nem elvárás, ezek maradtak itt, a férgese :D a többiek lenni kint külföld.

2018. ápr. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Viccen kívül, az emberek mindenhol ilyen tahó, bkó, prsztok. Ilyenek voltak 10 évvel ezelőtt is, meg 20 + 30 évvel ezelőtt is.
2018. ápr. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Háromezres kis falu, nálunk is ez van. Ők cipelik a világ terheit látszólag :D
2018. ápr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Igen. És fontos, hogy ebédidőben meg ne zavard őket! Mert vidéken még olyanjuk is van a postáskisasszonyoknak!

Aztán 15:50-kor be ne ugorj feladni egy csekket, Mert azzal azt kockáztatod, hogy nem fog tudni összepakolni ahhoz, hogy 16:00-kor dobbantson..

2018. ápr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

Nálunk hála az égnek nagyon kedvesek, aranyosak a postán dolgozók. Persze, én is úgy állok hozzájuk, és semmibe nem kerül, hogy legyen bennem egy kis figyelmesség aziránt, hogy nem az utolsó pillanatban állítok be. (Persze, ha valaki a munkája miatt nem érne oda máshogy az is más.)


De elhiszem, hogy sok helyen bunkók. A postánkon ugyan nem, de sok másik helyen ott vannak ezek az emberek (szomszéd, buszsofőr, boltos eladók...). Én úgy vettem észre, hogy a városban több a bunkó ember, de lehet csak azért, mert ott eleve többen vannak.

2018. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én meg a városi postáknál láttam, hogy normálisak, ott elég sok ember van, valahogy kénytelenek szocializálódni.

De ez kb már a 4. vidéki posta, ahol észrevettem, elég érdekesek az alkalmazottak. Nem mind persze.

Sőt, ahol volt egy kedves, aranyos lány, mintha nem bírta volna sokáig, hamar elment. Sajnáltam.

2018. ápr. 25. 11:18
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ritka nagy parasztok, annyira hogy 2 km-el messzebbi postára járok, ott legalább átlagos, nem is kedves, de nem is bunkó, rendesen dolgozók vannak.
2018. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én Pécsen tapasztalom ezt. Külön bojkott listát vezetek az ilyen rohadé...köhöm....barátságtalan eladókról.

Volt egy papír-írószeres nyomtatós bolt. Közel volt, praktikus volt, útba esett. De az eladók. Két körév 50-es szipirtyó. Mosolyogni nem tudtak, köszönni sem.

Az utolsó csepp a pohárban amikor nagyon siettem mert 5 percem volt óra kezdésig de nyomtatni kellett hozzá mert elfelejtettem. Ott ül a két boszorkány, egyik előtt két ember, másik elől épp távozik valaki, mondom jaj de jó gyorsan megleszek. Odamegyek "jónapot nyomtatni szeretnék"

Elkezdi forgatni a szemeit meg csapkodni az asztalt hogy "hát persze hogy nyomtatni szeretne nekem meg ebéd szünetem van" Kivesz a fiókjából egy szendvicset a szájába tömi és egy polc mögé gurul a székével. Mondom ez WTF?!

Többet nem is mentem oda akármilyen sürgős volt, inkább nem vittem órára ami kellett.


De úgy látom mások is voltak így mert azóta tönkrement xD

2018. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!