Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vidéki kis településeknek a...

Vidéki kis településeknek a postáin külön elvárás, hogy minél bunkóbb legyen valaki?

Figyelt kérdés

Vagy ennyire nincs munkaerő a postákon?

Még csak azt se lehetne mondani, sok munkájuk van, 1 nap ha bemegy 5 ember maximum nálunk.

Kövérkés csaj, rajzolt szemöldökkel, életunt ábrázattal, köszönök neki, nem köszön vissza, rám se néz, nyújtja a kezét a pénzért képeket vágva, én az asztalra tettem(sok apró volt, mindig problémájuk ha papírpénzzel fizetnek az ügyfelek, gondoltam segítek), erre elküld az anyámba(meghallottam)

Nem köszöntem már neki, nem szóltam semmit, csak eljöttem.

Rendben van, hogy nem ügyfél központú egy cég(de ennyire?) de lehet, legközelebb már megdobálnak téglával.



2018. ápr. 25. 04:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bp-n sem sokkal jobb a helyzet. Amúgy azért van, mert keveset fizetnek és cserébe sokat várnak el. Egy normális munkaerő nem fog leállni a postánál dolgozni, mert úgyis talál jobbat...


Ennél amúgy csak az SZTK recepciósok meg a BKV/tömegközlekedés jegypénztárosok tahóbbak.

2018. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

mai sztori..


már válaszoltam de muszáj leírnom..


Egyik M7-menti MOL kút..kértem egy Dallmayr cappuccinot extra tejjel elvitelre..erre odateszi tálcán, tejet kiskancsóba..meglepődök mondom "elviszem ám"..aztmondja: "elviheti csak a tejeskancsó meg a tálca az maradjon"..és keményen, nem viccnek szánta..


szánalom nem?


én is dolgoztam eladóként, uncsi de akkor pályát váltok, nem?

2018. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, gondolom hiány van mindenhol munkaerőből, munkáltató meg ragaszkodik mindenkihez két kézzel.

Én épp ezért próbálok már lassan ilyen csúszómászó, bocsánathogyélek stílusban viszonyulni az eladókhoz, aztán lehet, valakit meg ez irritál.

Nagyon nem szeretem a konfliktusokat, képes az egész napomat elrontani egy ilyen. :(

2018. ápr. 25. 18:12
 14/14 anonim ***** válasza:

félig-meddig meg is válaszoltad a saját kérdésed:


-a kövér nők közül nagyon sok dühös a világra

-igen, ennyire nincs munkaerő, a nyelveket beszélő értelmesebb emberek leléptek külföldre

-eleve ebben az országban az emberek zöme egy nagyra nőtt óvodás, aki képtelen normálisan viselkedni


és ez csak rosszabb lesz, mert ahogy írtam, a normálisak elhúznak, itt meg előbb-utóbb csak buta prolik meg idősek lesznek.

2018. ápr. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!